Meniu
0
Norai

3T Racemax Italia Sram Rival XPLR AXS 1x12 Gravel dviratis | Bianco

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: 3T
Likutis: Turime
3T
Kaina:
7599,00€
3T Racemax Italia Sram Rival XPLR AXS 1x12 Gravel dviratis | Verde 3T Racemax Italia Sram Rival XPLR AXS 1x12 Gravel dviratis | Bianco 3T Racemax Italia Sram Rival XPLR AXS 1x12 Gravel dviratis | Rosso
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

3T Racemax Italia Sram Rival XPLR AXS 1x12 Gravel dviratis | Bianco


Kai tik pateiksite užsakymą, 3T pradės gamybos procesą ir užtikrins, kad jūsų dviratis bus pagamintas su didžiausiu dėmesiu detalėms ir kokybei.

3T Racemax Italia: Ten, kur meistriškumas susitinka su inovacijomis

Sveiki atvykę į naują dviračių sporto erą, kurioje itališko dizaino elegancija dera su pažangiausiomis dviračių technologijomis. 3T Racemax Italia ne tik sukurtas, bet ir pagamintas preciziškai, kruopščiai ir su gilia aistra dviračių sportui Italijoje.

RaceMax - tai dviratis tiems, kurie nori patirti plento dviračio greitį tiek ant asfalto, tiek važiuojant žvyrkeliu. Šis dviratis sujungia plento dviračio patrauklumą ir manevringumą su gebėjimu įveikti žvyrkelius.
 


Italijos meistriškumo puoselėjimas

Kiekvienas rėmas, sukurtas vaizdinguose Italijos kraštovaizdžiuose, yra istorijos, kultūros ir nepalaužiamo įsipareigojimo kokybei pasakojimas. Nuo 3T patyrusių meistrų rankų Presezzo mieste iki vaizdingų maršrutų - šis dviratis persmelktas itališkos dvasios, kuri yra ir amžina, ir perspektyvi.


Pagrindinės savybės

Aerodinamika: RaceMax turi išskirtinį dizainą, kuris mažina oro pasipriešinimą – tai reiškia, kad dviratis yra greitesnis ir lengviau valdomas.
Plačios padangos: Galite naudoti įvairaus dydžio padangas – nuo 35 iki 46mm platumo, kurios idealiai tinka greitam važiavimui, ar net iki 61mm, kad įveiktumėte sunkiausius kelius.

Prisitaiko prie visų sąlygų: RaceMax yra pritaikytas įvairiems paviršiams, nuo lygių miesto gatvių iki sunkių žvyrkelių. Tikroviškas dizainas: šis dviratis sukurtas ne tik bandymams laboratorijoje, bet ir realiam važiavimui – tai reiškia, kad jis puikiai veikia įvairiose oro sąlygose ir net purve.


RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas 3T RaceMax Italia Integrale 418 (2x with removable FD hanger)
Šakė 3T Fango RaceMax Integrale w/ compact crown
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Sram Rival AXS
Galinis pavarų perjungėjas Sram Rival XPLR AXS max 44T
Kasetė 12-speed Rival XPLR AXS 10-44T
Švaistikliai Sram Rival AXS Wide, 40T chainring ( 51: 170mm - 54&56: 172,5mm - 58: 175mm)
STABDŽIAI
Stabdžiai Sram Rival AXS Hydraulic Disc w/ Sram 160mm rotor
RATAI / PADANGOS
Ratai Zipp 303S
Padangos Pirelli Cinturato Gravel M 700x40
VAIRAS / BALNELIS
Vairas 3T Aeroghiaia LTD bar (51: 40cm - 54&56: 42cm - 58: 44cm)
Vairo iškyša More integrale (51: 80mm , 54: 90mm, 56: 100mm, 58: 110mm)
Balnelis San Marco Shortfit
Balnelio iškyša 3T RaceMax Italia Integrale seatpost for Ritchey clamp

Made in Italy

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės