Meniu
0
Norai

3T RaceMax Force AXS 1x Gravel dviratis | Orange - Grey

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: 3T
Likutis: Turime
3T
Kaina:
4899,00€ 5799,00€ -16% Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

3T RaceMax Force AXS 1x Gravel dviratis | Orange - Grey

Greitas ir universalus žvyrkelio dviratis

RaceMax - tai dviratis tiems, kurie nori patirti plento dviračio greitį tiek ant asfalto, tiek važiuojant žvyrkeliu. Šis dviratis sujungia plento dviračio patrauklumą ir manevringumą su gebėjimu įveikti žvyrkelius.

Pagrindinės savybės

  • Aerodinamika: RaceMax turi išskirtinį dizainą, kuris mažina oro pasipriešinimą – tai reiškia, kad dviratis yra greitesnis ir lengviau valdomas.
  • Plačios padangos: Galite naudoti įvairaus dydžio padangas – nuo 35 iki 46mm platumo, kurios idealiai tinka greitam važiavimui, ar net iki 61mm, kad įveiktumėte sunkiausius kelius.
  • Prisitaiko prie visų sąlygų: RaceMax yra pritaikytas įvairiems paviršiams, nuo lygių miesto gatvių iki sunkių žvyrkelių.
  • Tikroviškas dizainas: šis dviratis sukurtas ne tik bandymams laboratorijoje, bet ir realiam važiavimui – tai reiškia, kad jis puikiai veikia įvairiose oro sąlygose ir net purve.

RaceMax ar Ultra modelis?

  • RaceMax: Labiausiai tinka greitam važiavimui su siauresnėmis padangomis, bet taip pat puikiai veikia ir su platesnėmis padangomis.
  • Ultra: Optimizuotas didesnėms padangoms, bet jei norite greičio, RaceMax su siauresnėmis padangomis bus greitesnis pasirinkimas.

Kodėl verta rinktis RaceMax?

Pasirinkę RaceMax, gaunate dviratį, kuris yra greitas, patogus ir universaliai pritaikomas įvairioms kelionėms. Tai puikus pasirinkimas norintiems mėgautis greičiu ir komfortu tiek važiuojant miesto gatvėmis, tiek besileidžiant nežinomais žvyrkeliais.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Exploro RaceMax
Šakė Fango RaceMax w/ compact crown
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Sram Force AXS eTap
Priekinis pavarų perjungėjas -
Galinis pavarų perjungėjas Sram Force AXS Max 36T
Kasetė 12-speed Rival AXS 10-36T
Švaistikliai Sram Force AXS, (XXS: 165mm - 51:170mm - 54&56: 172,5mm - 58&61: 175mm)
STABDŽIAI
Stabdžiai Sram Force AXS Hydraulic Disc w/ Sram 160mm rotor
RATAI / PADANGOS
Ratai Fulcrum Rapid Red 900, 700c, 22mm internal width, tubeless ready (upgrade to 3T Discus 45|40 , 45|32 , Plus i28 possible)
VAIRAS / BALNELIS
Vairo iškyša 3T Apto Stealth (XXS: 70mm - 51: 80mm - 54: 90mm - 54: 100mm - 58: 110mm - 61: 120mm)

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Vytenis

2023/10/07
Vytenis
3T Exploro Racemax dviratis - greitas, patogus, stabilus ir unikalus dviratis, sukurtas ne tik lenktynems, bet ir ilgoms kelionems. Rekomenduoju!

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės