Meniu
0
Norai
Specialized Turbo Kenevo SL 2 Comp elektrinis dviratis / Satin Mystic Blue Specialized Turbo Kenevo SL 2 Comp elektrinis dviratis / Satin Mystic Blue Specialized Turbo Kenevo SL 2 Comp elektrinis dviratis / Satin Mystic Blue Specialized Turbo Kenevo SL 2 Comp elektrinis dviratis / Satin Mystic Blue Specialized Turbo Kenevo SL 2 Comp elektrinis dviratis / Satin Mystic Blue Specialized Turbo Kenevo SL 2 Comp elektrinis dviratis / Satin Mystic Blue
+2

Specialized Turbo Kenevo SL 2 Comp elektrinis dviratis / Satin Mystic Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Teirautis
Specialized
Kaina:
6999,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Kenevo SL 2 Comp elektrinis dviratis / Satin Mystic Blue

Integruota maitinimo sistema

"Kenevo SL 2" dviratyje visiškai integruota SL 1.2 sistema iš esmės keičia jūsų važiavimo patirtį, nes užtikrina sklandų, efektyvų ir galingą maitinimą. Patirkite žymų padidėjimą - 43 % didesnis sukimo momentas ir 33 % didesnė galia nei pirmtako. Ši sistema išsiskiria el. dviračių pasaulyje dėl neprilygstamo galios ir svorio santykio, todėl kaskart siūlo nepakartojamą važiavimą.

Neprilygstama pakabos sinergija

"Kenevo SL 2" dviračio išskirtinių savybių paslaptis slypi kruopščiai sukurtoje pakaboje.. Kiekvienas komponentas suprojektuotas taip, kad veiktų darniai ir užtikrintų tolygų važiavimą nuo pat pirmos kelionės. Būtent šis įsipareigojimas siekti tobulumo išskiria "Kenevo SL 2", iš naujo apibrėždamas, ką gali universalus kalnų e-MTB dviratis.

Tikslus valdymas ir kontrolė

"Kenevo SL 2" dviračiu ne tik važiuosite, bet ir įveiksite kiekvieną trasą. Lengvo variklio ir Specialized pripažintos "Enduro" geometrijos derinys užtikrina tikslų dviračio valdymą nelygioje vietovėje, patikimą kontrolę važiuojant dideliu greičiu ir vikrumą kopiant į kalnus. Nesvarbu, ar įveikiate techniškus nusileidimus, ar važiuojate vingiuotais takais, "Kenevo SL 2" pakylėja jūsų važiavimą į naujas aukštumas, užtikrindamas tokį pat jaudinantį ir patikimą veikimą.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas FACT 11m full carbon, 29", full internal cable routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 170mm rear travel, geo adjust head tube, geo adjust horst pivot
Šakė Fox 38 Rhythm, Grip damper 29", 170mm travel, 29", 44mm offset
Galinis amortizatorius FOX FLOAT X Performance, LSR, 2-position lever, 62.5x230mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM GX, trigger, 12-speed
Galinis pavarų perjungėjas SRAM GX Eagle, 12-speed
Kasetė SRAM XG-1275, 12-speed, 10-52t
Grandinė SRAM NX Eagle, 12-speed
Švaistikliai SRAM Dub alloy crank, S2/S3: 165mm, S4/S5: 170mm
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Code R, 4-piston caliper, hydraulic disc, 220mm; SRAM Code R, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
RATAI / PADANGOS
Stebulė Alloy, sealed cartridge bearings, 15x110mm thru-axle, 28h Alloy, sealed cartridge bearings, 148mmx12mm thru-axle, 28h
Padangos Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized, 6061 alloy, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 30mm rise, 800mm width
Vairo iškyša Alloy Trail Stem, 35mm bar bore
Balnelis Bridge Comp, Hollow Cr-mo rails, 155/143mm
Balnelio iškyša X-Fusion Manic, infinite adjustable, two-bolt head, bottom mount cable routing, remote SLR LE lever, 34.9mm, S2: 125mm, S3/S4: 150mm, S5: 170mm
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis Specialized SL 1.2, custom Rx Trail Tuned Motor
Akumuliatorius Specialized SL1-320, fully integrated, 320WhVisos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės