Meniu
0
Norai

Specialized Race/Series moteriška liemenė nuo vėjo | Hyper Green

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
69,90€
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Race/Series moteriška liemenė nuo vėjo | Hyper Green

Liemenė yra neabejotinai universaliausia dviratininko aprangos dalis, puikiai tinkanti vėsiems rytams, greitiems nusileidimams ir įvairioms temperatūroms,. Pagaminta iš 100 % perdirbto poliesterio, ji išlaiko šilumą, bet neperkaista, ir beveik nieko nesveria.

Tai tvarus sprendimas, padedantis sumažinti vėjo pasipriešinimą bet kokios kelionės metu.
Lengvas audinys ir minimali konstrukcija leidžia susikišti liemenę į marškinėlių kišenę, kai jos nereikia.

Nugaroje esantis tinklelio skydelis užtikrina maksimalią ventiliaciją, nes jūsų kūnas kaupia šilumą ir energiją liemenės viduje.

Slim Fit glaudžiai ir tiksliai prisitaiko prie kūno linijų, užtikrindamas neprilygstamą prigludimo lygį ir patogumą, tačiau po liemene lieka vietos marškinėliams ar pagrindiniam sluoksniui.

Audinio sudėtis: Pagrindinė dalis: 100% poliesterio audinys; nugarinė dalis: 82% nailono, 18% spandekso trikotažo tinklelis.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės