Meniu
0
Norai

Specialized Power Arc Expert balnelis

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
149,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Power Arc Expert balnelis

Naujasis Power Arc Expert modelis pratęsia originaliojo Power sėkmę. Jo ilgis toks pat kaip ir originaliojo, tačiau sparneliai šiek tiek labiau nusileidžia žemyn, kad mažiau trikdytų strėnas ir šlaunis. Jei jau esate ištikimi Power balnelio mėgėjai, šioje iteracijoje yra išlenkta kūno geometrijos forma, kuri geriau prisitaiko prie jūsų kūno. Ką tai reiškia jūsų važiavimui? Tai reiškia, kad jausitės taip, tarsi būtumėte "balne", o ne ant jo. Galiausiai tai reiškia didesnį komfortą ir geresnes eksploatacines savybes visose sėdėjimo padėtyse, nesvarbu, kokio tipo vairuotojas esate.

  • Patentuota kūno geometrijos konstrukcija laboratoriškai patikrinta tiek vyrams, tiek moterims, kad užtikrintų kraujo tekėjimą į jautrias arterijas.
  • Lengvas ir atraminis PU paminkštinimas užtikrina patogumą ir atramą ilgesnėse kelionėse.
  • Lengvi, patvarūs ir tuščiaviduriai titano bėgeliai.
  • 2 lygio paminkštinimas: Vidutinio tankio putplastis, užtikrinantis dviračio pojūtį ir papildomą amortizaciją.
  • SWAT™ suderinami laikikliai, suformuoti balnelio pagrinde, leidžia rasti elegantiškus ir integruotus laikymo sprendimus.
  • Dydis 143 mm / svoris 243 g
  • Dydis 155 mm / svoris: 254 g
  • Dydis 168 mm / svoris: 258 g


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

TOP

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Aurelijus Š.

2022/06/17
Aurelijus Š. Patvirtintas pirkėjas
Geras ir greitas aptarnavimas, o sėdynė geriausia ką bandžiau iki šiol

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės