Meniu
0
Norai

S-Works Power With Mirror balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
469,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Power With Mirror balnelis

S-works Power with Mirror technologija yra tobulas jūsų atspindys.

Iš naujo apibrėžiame patogumą ir našumą, naudodami technologiją Mirror, kad kūno geometrija būtų perkelta į ateitį. Paskutinė didelė medžiaginė naujovė balnelių dizaine įvyko prieš kelis dešimtmečius, kai buvo pradėtas naudoti putplastis. Norėdami sukurti naujos kartos balnelį, turėjome pažvelgti toliau nei putplastis ir sukurti naujos kartos technologiją. Tai ateitis.

Technologiją Mirror sukūrėme 3D spausdinimu iš skysto polimero, kad ji tobulai atspindėtų jūsų anatomiją. Šis revoliucinis procesas sukuria sudėtingą korio struktūrą, kuri leidžia reguliuoti medžiagos tankį taip, kaip tai neįmanoma naudojant putplastį. Rezultatas - patentuota matrica, sudaryta iš 14 000 strypų ir 7 799 mazgų, kurių kiekvieną galima derinti individualiai.

Šią technologiją sujungus su itin lengvu "S-Works Power" balneliu, kurio FACT anglies pluošto apvalkalas ir itin lengvi bėgeliai sureguliuoti pagal lankstumą, gaunamas aukštos kokybės balnelis, sukurtas taip, kad padėtų jums pasiekti geriausių rezultatų. Jis pasižymi visomis žinomomis ir mėgstamomis "Body Geometry" konstrukcijos savybėmis, todėl galite būti tikri, kad jūsų unikali padėtis bus itin patogi visą dieną.

  • Patentuota "Body Geometry" konstrukcija yra laboratoriškai patikrinta, kad užtikrintų kraujo tekėjimą į jautrias arterijas.
  • Veidrodinėje technologijoje naudojamas 3D spausdinimas iš skysto polimero, kad būtų sukurta unikali korio formos struktūra, užtikrinanti puikią sėdimosios dalies atramą ir komfortą.
  • FACT anglies pluošto karkasas sureguliuotas taip, kad būtų užtikrinta atrama ir važiavimo atitiktis.
  • Itin lengvi padidinto dydžio FACT anglies pluošto bėgeliai.
  • Į balnelio pagrindą įlieti SWAT™ suderinami laikikliai, leidžiantys rasti elegantiškus ir integruotus laikymo sprendimus.
  • Dydis 143 mm / svoris 190 g
  • Dydis 155 mm / svoris 194 g

Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės