Meniu
0
Norai

Specialized Power Pro with Mirror balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
258,30€ 369,00€ -30%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Power Pro with Mirror balnelis

Geriausiai įvertinta balnelio technologija, pagrįsta du dešimtmečius vykdytais "Body Geometry" tyrimais ir tobulinimu, dabar naudojama ir Power Pro balneliuose. Žvelgdami plačiau nei putplastis, sukūrėme technologiją Mirror. 3D spausdintuvu su skystu polimeru sukurdami be galo derinamą korio struktūrą, Mirror balneliai tobulai atspindi jūsų anatomiją, kad galėtumėte patogiai, galingai ir sveikai jaustis savo unikalioje padėtyje.

Power Pro su Mirror prasideda nuo mūsų "Power" formos, kurią dėl itin plataus ir pailgo kūno geometrijos kanalo pamėgo viso pasaulio dviratininkai, o ant viršaus uždedamas lygiai toks pat Mirror padas kaip ir S-Works Power with Mirror, t. y. patentuota matrica, sudaryta iš 14 000 strypų ir 7 799 mazgų, kurių kiekvienas gali būti derinamas atskirai, kad būtų užtikrintas precedento neturintis sėdimojo kaulo komfortas ir minkštųjų audinių apsauga. Pro lygio balne yra titano bėgeliai ir regeneruotas anglies pluošto pagrindas, kad Mirror technologija būtų prieinama daugiau dviratininkų, važiuojančių didesniu reljefu nei bet kada anksčiau.

Naudojant Power Pro titano bėgelius, Mirror technologija dabar yra patvaresnė nei bet kada anksčiau. Nesvarbu, ar važiuojate keliu, ar trailu, ar kylate, ar leidžiatės žemyn, su Power Pro Mirror važiuosite patogiai ir greitai. Tai tobulas jūsų atspindys.

  • Patentuota kūno geometrijos konstrukcija patikrinta laboratorijoje, kad užtikrintų kraujo tekėjimą į jautrias arterijas.
  • Naudojant Mirror technologiją, 3D spausdinimo būdu iš skysto polimero sukuriama vienintelė tokio tipo korio struktūra, užtikrinanti puikią atramą sėdimajam kaulams ir komfortą.
  • Atkurtas anglies pluoštas ir nailono įpurškiamas pagrindas. 15 % regeneruoto anglies pluošto.
  • Titano bėgeliai: 7 mm x 7 mm.
  • SWAT™ suderinami laikikliai, išlieti balnelio pagrinde, leidžia rasti elegantiškus ir integruotus laikymo sprendimus.
  • Apytikslis svoris: 245 g (143 mm dydžio)
  • Apytikslis svoris: 251 g (155 mm dydžio)


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės