Meniu
0
Norai

Assos Dyora RS Spring Fall moteriška liemenė | blackSeries

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
240,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Dyora RS Spring Fall moteriška liemenė | blackSeries


Moteriška "DYORA RS Spring/Fall Aero" liemenė - tai pagrindinė kūno apsauga, sukurta nuo pat pradžių, kad galėtumėte patogiai jaustis lenktynių metu, kai oras permainingas. O jei ją reikia dėvėti visą dieną, tai ne problema, ji lengvai susidoroja su oro sąlygų svyravimais.

Jos gebėjimą užtikrinti, kad jums nebūtų nei per karšta (ir dėl to per daug prakaituojate), nei per šalta (todėl niekada nesijaučiate patogiai), lemia du labai funkcionalūs audiniai. Pirma, priekyje naudojamas trisluoksnis softshell sluoksnis. Jis turi membraną, kuri apsaugo nuo šalto vėjo, apsaugo nuo kelio purslų ir sulaiko kūno šilumą. Tuo tarpu nugarinė striukės dalis yra iš lengvesnio, orui pralaidesnio audinio. Atviro mezgimo struktūra greitai nuvalo prakaitą ir yra labai pralaidi orui, kad šilti ir drėgni garai pasišalintų, todėl lenktynių metu būsite sausesni ir patogesni.

Kaip lenktyninis drabužis, moteriška "DYORA RS Spring/Fall Aero" liemenė sumažinta, kad sumažėtų svoris, išliktų aerodinamiška ir puikiai derėtų prie jūsų lenktynių aprangos. Visur naudojami nupjauti apvadai, kad drabužis lygiai priglustų prie kūno, o iš anksto suformuoti skydeliai gražiai priglunda ir suteikia aerodinaminę išvaizdą. Liemenę užbaigia dvigubas užtrauktukas priekyje, kuris leidžia išlaikyti aerodinamiką viršuje, o iš apačios vėdinti orą.


Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 76 % poliamidas, 24 % poliesteris

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

  • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

  • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

  • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

  • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

  • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

  • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

  • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

  • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

  • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

  • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės