Meniu
0
Norai

Specialized Nimbus 2 Armadillo Reflect 26" padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Teirautis
Specialized
Kaina:
39,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Nimbus 2 Armadillo Reflect 26" padanga | Black

Nimbus 2 Armadillo Reflect padangos pasižymi geriausia apsauga nuo prakiurdymo, atnaujintu protektoriumi ir mišiniu, kuris rieda dar greičiau, ir geresniu sukibimu nei bet kada anksčiau.

Ji yra įvairių pločių, kad tiktų įvairių tipų dviračiams, važiavimo stiliams ir komforto lygiams, todėl puikiai tinka važiuoti bet kokiu keliu ar dviračių taku.

O su mūsų "Armadillo" itin gera plokščia padangos apsauga nuo pradūrimų ir šviesą atspindinčiais akcentais, kurie padidins jūsų matomumą vairuotojams esant prastam apšvietimui, gausite taip reikalingą dozę senos geros ramybės.

Techninės savybės
Junginys 60a
TPI 60
Tipas Nesulankstoma
Max PSI 35-65
Technologijos Armadillo

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės