Meniu
0
Norai

Specialized Crossroads Armadillo 26" padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
29,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Crossroads Armadillo 26" padanga | Black

Su Crossroads Armadillo padangomis gaunate geriausią apsaugą nuo prakiurusių ratų ir vieną iš mūsų mėgstamiausių daugiatikslių protektorių.

Nesvarbu, ar tai būtų jūsų kalnų dviratis, ar miesto apylinkių įranga, ši padanga pasiruošusi kasdienio gyvenimo gatvėje sunkumams.

Dėl puikios "Armadillo" technologijos, maksimalios apsaugos nuo prakiurusių padangų, tvirto korpuso ir sklandžiai riedančio protektoriaus lengvai važinėsite po miestą nesijaudindami dėl prakiurusių padangų ar sukibimo su parko keliais ir grindiniu.

Techninės savybės
Junginys 60a
TPI 60
Tipas Nesulankstoma
Svoris (g) apie 680g
Max PSI 35-65
Technologijos Armadillo

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės