Meniu
0
Norai

Specialized Hemisphere Sport Reflect 26" padanga / Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
29,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Hemisphere Sport Reflect 26" padanga / Black

Hemisphere Sport Reflect padanga yra moderni, universali ir patvari trekingo padanga, pasižyminti tvirta apsauga nuo pradūrimų ir drąsiu protektoriumi, užtikrinančiu kontrolę ant netvirto paviršiaus.

Šios padangos protektorius lengvai riedės asfaltuotais paviršiais, o sukibimą su bekele užtikrins plačiai išdėstyti šoniniai protektoriai, kurie įsirėžia į minkštą gruntą.

Dėl "BlackBelt" apsaugos nuo plokščiųjų paviršių ir šviesą atspindinčių akcentų, kurie padidina jūsų matomumą vairuotojams prasto apšvietimo sąlygomis, "Hemisphere" puikiai tinka gatvėse ir dviračių takuose.

Techninės savybės
Junginys 70a
TPI 60
Tipas Nesulankstoma
Svoris (g) apie 875g
Max PSI 35-65
Technologijos BlackBelt

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės