Meniu
0
Norai

Specialized Kicker Control T5 26" padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
35,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Kicker Control T5 26" padanga | Black


"Kicker" padanga skirta miesto ir dviračių parko sąlygoms, ji pasižymi greičio ir sukibimo savybių deriniu. Jos tankus centrinis protektorius užtikrina greitą riedėjimą, o sklandžiai pereinantis protektorius šonuose - sukibimą posūkiuose. Padangos konstrukcija užtikrina tylų ir pastovų efektyvumą. Padangos "Kicker Control" versijoje naudojamas T5 mišinys, žinomas dėl savo amortizacijos ir riedėjimo greičio. Dėl to "Kicker" yra universalus pasirinkimas dviratininkams, ieškantiems padangos, kuri subalansuotų greitį ir kontrolę miesto sąlygomis.


Techninės savybės
TPI 60 TPI
Tipas Foldable tube type
Svoris (g) 595 g
Mišinys GRIPTON® T5
Max PSI 25-50 psi

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės