Meniu
0
Norai

Specialized Demo Race rėmas / Satin Smoke - Obsidian

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
3399,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Demo Race rėmas / Satin Smoke - Obsidian

Optimizuotas dizainas ir universalumas

Patirkite tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių, su mūsų "Demo Race" rėmu, mėgstamiausiu pasaulio taurės rėmu, žinomu dėl savo išskirtinio universalumo ir dizaino. Šis rėmas lengvai pritaikomas tiek 27,5, tiek 29 colių galiniams ratams, todėl dviratininkams suteikia puikų greičio, sukibimo ir vikrumo derinį įveikiant įvairias vietoves. M5 lydinio rėmas išsiskiria išradingu dizainu. Jis užtikrina harmoningą pusiausvyrą tarp 29 colių priekinio ir 27,5 colių galinio rato, siūlydamas reguliuojamą galinę dalį, užtikrinančią nuoseklią geometriją nepriklausomai nuo rato dydžio. Tai reiškia neprilygstamą tikslumą ir pritaikomumą kiekvienoje trasoje, todėl šis rėmas yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie reikalauja geriausių kalnų dviračių eksploatacinių savybių ir pritaikymo.

Neprilygstama pakaba

Pristatome amortizaciją, kurios pagrindą sudaro garsusis "Öhlins TTX 22 M" ritininis amortizatorius, esantis mūsų "Demo Race" rėmo pagrindinėje dalyje. Šis amortizatorius keičia žaidimo taisykles dviratininkams, norintiems pagerinti savo kalnų dviračių sporto patirtį. Iš arti matėme, kaip šis amortizatorius atšiaurias trasas paverčia lygiomis, lengvai įveikiamomis, siūlydamas kiekvienam dviratininkui individualiai pritaikytus reguliavimus. Tai ne tik nelygumų įveikimas, bet ir jų įvaldymas, kad važiavimas būtų toks pat unikalus kaip ir jūsų važiavimo stilius.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas M5 alloy, Style-Specific DH Geometry, horst pivot flip chip for 27.5 or 29 rear wheel, BSA threaded BB, full internal cable routing with option for full external brake, 148mm rear spacing, sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 200mm of travel
Šakė Öhlins TTX 22 M Coil, external rebound adjust, external high and low speed compression adjustment, Trunnion mount, 225x75
Balnelio spaustukas Specialized Alloy, 34.9mm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės