Meniu
0
Norai

S-Works Epic World Cup rėmas | Gloss Red Tint

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
6499,00€
S-Works Epic World Cup rėmas | Gloss Red Tint S-Works Epic World Cup kalnų dviratis | Satin Smoke Granite S-Works Epic World Cup kalnų dviratis | Gloss Lagoon Bue - Purple Orchid - Blaze Impasto
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Epic World Cup rėmas | Gloss Red Tint

MĄSTYKITE GREIČIAU: "Epic World Cup" yra greičiausias pasaulyje XC lenktynių dviratis sklandžiose ir vidutinio sudėtingumo trasose dėl neprilygstamo efektyvumo, valdymo ir nedidelio svorio derinio. Pasaulio čempionas Christopheris Blevinsas tai pasakė geriausiai: "Šis dviratis man suteikia viską, ko galiu norėti iš dviračio su kietąja pakaba, ir kartu užtikrina pilnos pakabos valdymą ir galimybes." Viskas, ko prireikė šiai greitaeigei sukurti, buvo visiškai integruotas kūrimo metodas, išrastas naujas radikalus amortizatorius ir keturių dešimtmečių bekelės nugalėtojų patirtis.

RĖMAS: Specialized inžinierių komanda nustatė ir pasiekė naujus sukamojo standumo ir BB standumo standartus, kad užtikrintų didžiausią greitį, negailestingai efektyviai perduodant galią ir tiksliai valdant dviratį. Šiam pasiekimui reikėjo integruoto kūrimo metodo, kuris sujungė struktūriškai pranašesnį išdėstymą su amortizatoriumi, įkomponuotu viršutinėje vamzdžio dalyje, ir užbaigė sudėtingiausiu "Specialized" istorijoje kompozito sluoksniavimu.

ŠOKIRUOJANČIAI GREITAS: Specialized Ride Dynamics komanda sugalvojo ir išrado revoliucinę "Epic World Cup" amortizatorių technologiją, kuri suteikia dviratininkui "hardtail" efektyvumą ir greitą reakciją, plius pilnos pakabos kontrolę, pajėgumą ir pagreitį - ir visa tai paprasta nustatyti. Kartu su "RockShox" sukurtame "SID Deluxe WCID" amortizatoriuje naudojamos unikalios nepriklausomai reguliuojamos teigiamos ir neigiamos pneumatinės spyruoklės, kad būtų užtikrintas taip trokštamas kietosios pakabos "spragtelėjimas", kartu su reljefą griaunančiu švelnumu ir galimybe lengvai pritaikyti nustatymus konkrečiai trasai arba pritaikyti juos pagal dviratininko pageidavimus ir pojūčius. 

Epic World Cup 75 mm galinės eigos užtikrina daug ilgesnės eigos dviračio valdymą ir galimybes. Kadangi šis dviratis sukurtas taip, kad juo būtų galima važiuoti pasiekus aukščiausią arba beveik aukščiausią ribą, jis užtikrina tokią pačią teigiamą eigą kaip ir 100 mm eigos dviratis, nustatytas su 25 % svyravimu. Siekdama dar labiau optimizuoti pakabos veikimą, "Specialized Ride Dynamics" komanda sureguliavo spyruoklės padėtį, kad ji būtų palyginti lygi per vidurį eigos, kad būtų suvaldyta didžioji dalis smūgių. 

Svoris: vos 1765 g sveriantis rėmas (nudažytas su amortizatoriumi ir visa įranga) "Epic World Cup" lenkia pačius lengviausius konkurentus. Tai reiškia greitesnį pagreitėjimą, efektyvesnį kopimą ir judresnį valdymą. O visa tai prisideda prie greičio. "Epic WC" svorį ir monstrišką standumą Specialized pasiekė pritaikę tai, ko išmoko kurdami "Aethos" - lengviausią kada nors pagamintą serijinį plento rėmą, ypač pažangų kompozito sluoksnį ir vamzdžių formas.

  • Visiškai naujame "Epic World Cup" rėme įdiegta "Ride Dynamics" sukurta pakabos technologija ir 75 mm optimizuota galinio rato eiga. Dėl amortizatorių technologijos "Epic World Cup" užtikrina neprilygstamą pedalų mynimo efektyvumą ir yra pasiruošusi įveikti sunkiausius nusileidimus, kokius tik galite pasiūlyti - nereikia jokių blokavimo jungiklių.
  • Visiškai nauja SID SL BRAIN šakė užtikrina 110 mm atstumą ir atpažįsta žemės ar dviratininko įtaka, kad būtų maksimaliai efektyvi.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas S-Works FACT 12m Carbon, WCID suspension design, Progressive XC Race Geometry, Rider-First Engineered™, threaded BB, 12x148mm UDH compatible rear spacing, internal cable routing, 75mm of travel
Šakė RockShox SID SL ULTIMATE BRAIN, Top-Adjust Brain damper, Debon Air, 15x110mm, 44mm offset, 110mm Travel
Galinis amortizatorius RockShox-Specialized SIDLuxe WCID Ultimate, Ride Dynamics Developed, Independent negative spring, Rebound Adjust, 215x40mm
Balnelio spaustukas Specialized Alloy 34.9, Titanium Bolt
VAIRAS / BALNELIS
Balnelio iškyša Roval Control SL carbon seatpost, Two-bolt clamp, 0mm offset, 415/370mm x 30.9Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės