Meniu
0
Norai

Shimano Cues FD-U8010-L Top Swing priekinis pavarų perjungėjas | 2x11/10 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: EFDU8010LX3
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
59,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Cues FD-U8010-L Top Swing priekinis pavarų perjungėjas | 2x11/10 pavarų


Neprilygstamas pavarų perjungimo našumas

Pasirūpinkite aktyviu gyvenimo būdu su išskirtiniu šio 46-32T priekinio bėgių perjungiklio našumu. Sukurtas sklandžiai ir tiksliai, šis bėgių perjungėjas pakeičia jūsų važiavimo patirtį, nesvarbu, ar važiuojate keliu, ar bekele. Jo konstrukcija užtikrina sklandų veikimą, todėl kiekvienas perjungimas yra ryžtingas ir sklandus. Kruopšti šio komponento inžinerija žada sklandų perjungimą iš vienos pavaros į kitą, taip pagerindama jūsų važiavimo kokybę ir efektyvumą.


Universalios ir plačios galimybės

Šis priekinis bėgių perjungėjas išsiskiria itin plačiu diapazonu, nes jis palaiko dvigubą 46-32T dantratį. Šis diapazonas ne tik tinka įvairiems važiavimo stiliams, bet ir užtikrina suderinamumą įvairiose vietovėse ir iššūkiuose. Galimas 16T dantračių skirtumas suteikia platų pavarų pasirinkimo spektrą, todėl dviratininkai gali lengvai įveikti stačias įkalnes, greitus nusileidimus ir viską tarp jų. Jis sukurtas taip, kad patenkintų tiek nuotykių ieškančių, tiek kasdien į darbą važinėjančių žmonių poreikius.


Suderinamumas ir pasirinkimo laisvė

Šis priekinis bėgių perjungėjas sukurtas atsižvelgiant į universalumą, todėl jis suderinamas ir su 11, ir su 10 pavarų sistemomis. Šis suderinamumas suteikia dviratininkams laisvę pasirinkti sąranką, kuri geriausiai atitinka jų važiavimo stilių ir pageidavimus. Nesvarbu, ar ruošiatės varžyboms, ar ramiam pasivažinėjimui kaime, šis pavarų perjungėjas prisitaiko prie jūsų poreikių ir užtikrina individualų važiavimą dviračiu. Dėl savo pritaikomumo jis yra idealus pasirinkimas dviratininkams, kurie vertina savo įrangos lankstumą ir našumą.

Techninės savybės
Maksimalus dantukų skaičius 46T
Tvirtinimas Clamp Band Mount
Priekinės pavaros 2
Galinės pavaros 11/10

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės