Meniu
0
Norai

Shimano CS-LG400 Linkglide kasetė | 11 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
74,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano CS-LG400 Linkglide kasetė | 11 pavarų

"Shimano LINKGLIDE LG400" 11 pavarų kasetė užtikrina sklandų ir ryžtingą perjungimą bei trigubai ilgesnį HYPERGLIDE patvarumą, kai naudojamos el. dviračiuose su dideliu grandinės įtempimu. Sutelkite dėmesį į natūralų važiavimo džiaugsmą su sklandžiu perjungimu abiem kryptimis ir mažesniu pedalų mynimo smūgiu.

SPECIFIKACIJA

Modelis: CS-LG400-11

Serija: EP6 EP600

Tipas: LINKGLIDE

Pavarų sistema: 11 pavarų

Tinkanti grandinė: HG-X11, CN-LG 11-speed

Žvaigždučių žingsnis:

  • 11-50 (11-13-15-17-20-23-26-30-36-43-50)

TECHNOLOGIJOS

LINKGLIDE technologija užtikrina sklandų perjungimą ir pedalų mynimo našumą, kuris užtikrina ilgaamžiškumą. LINKGLIDE ilgus metus užtikrins važiavimo ir nuosavybės patirtį be streso, kai keičiasi dviračių tipai ir važiavimo stiliai. Tai itin patvari transmisija, sukurta taip, kad atlaikytų nuolatinį kasdienį dėvėjimąsi ir užtikrintų nepertraukiamą pavarų perjungimą bei pedalų mynimo našumą įvairios paskirties dviračiams ir didelį sukimo momentą turintiems el. dviračiams. Tvirtai suprojektuota kasetės konstrukcija sklandžiai perjungia aukštesnes ir žemesnes pavaras, kartu gerokai sumažindama pavaros dėvėjimąsi. LINKGLIDE - tai aukščiausios klasės universali transmisija, užtikrinanti ilgalaikį veikimą.

Pagrindinės LINKGLIDE savybės

  • Sklandus ir ryžtingas perjungimas ir pedalų mynimas, kurie yra ilgaamžiai
  • Optimizuota perjungimo konstrukcija
  • Tvirti kasetės dantys atsparūs pažeidimams perjungiant ir važiuojant dideliu sukimo momentu

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės