Meniu
0
Norai

Shimano CN-LG500 Linkglide Quick Link grandinė | 10/11 pavarų

5/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
24,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano CN-LG500 Linkglide Quick Link grandinė | 10/11 pavarų


Shimano "LINKGLIDE LG500" grandinė garantuoja sklandų ir tikslų pavarų perjungimą su 10/11-pavarų "LINKGLIDE" ir 11-pavarų "HYPERGLIDE" sistemomis. "LINKGLIDE" technologija pasižymi itin tolygiu pedalų sukimu ir beveik nepastebimu pavarų perjungimu, suteikiant vairuotojui nepriekaištingą komfortą.

Ypatingai subalansuotas pavarų perjungimo mechanizmas sumažina netikėtus smūgius, ypač pastebimus didinant greitį, todėl pedaliavimas tampa sklandesnis. Tai itin svarbu, ypač intensyviau naudojant dviratį.

Papildoma "Quick-Link" funkcija leidžia lengvai ir be specialių įrankių montuoti bei nuimti grandinę, o tai reiškia, kad techninė priežiūra tampa žymiai paprastesnė.

Visos šios ypatybės, optimizuotos "LINKGLIDE" sistemoms, garantuoja sklandų, patikimą pavarų perjungimą ir išskirtinį patvarumą. 


Techninės savybės
Kategorija E-MTB
Narelių skaičius 116, 126, 138
Pavaros 10 / 11
Sujungimo tipas Greitoji jungtis - Quick Link
Modelis CN-LG500
Svoris (g) 257g (114 narelių)

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Aivaras B.

2024/02/09
Aivaras B. Patvirtintas pirkėjas
Greitas pristatymas
Juozapas S.

2022/07/18
Juozapas S. Patvirtintas pirkėjas
Atvežė iš vilniaus iki Zarasų per mažiau nei parą.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės