Meniu
0
Norai

Shimano BB-UN101 Square centrinės ašies guolis | BSA 68 mm (BULK)

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: ABBUN101B22X
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
7,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano BB-UN101 Square centrinės ašies guolis | BSA 68 mm (BULK)


Šis apatinis guolis su kvadratine ašimi yra sukurtas užtikrinti optimalų veikimą ir tvarumą jūsų dviračiui. Skirtas 68 mm BSA standarto rėmams, jis pasižymi 122.5 mm ilgio ašimi, kuri garantuoja tvirtą ir stabilų švaistiklių sujungimą. Produktas parduodamas be tvirtinimo varžtų, leidžiantis pasirinkti jums labiausiai tinkantį tvirtinimo būdą.

BULK - didmeninė pakuotė, kurioje parduodamas šis produktas, yra ne tik aplinką tausojantis pasirinkimas, bet ir ekonomiškai efektyvus sprendimas.


Techninės savybės
Kategorija Kalnų , Hibridinių, Miesto
BB Tipas BSA
Švaistiklių gamintojas Shimano
Ašies tipas Kvadratinė ašis (Square)
Rėmo plotis (mm) 68
Ašies ilgis (mm) 122.5
Guolių medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės