Meniu
0
Norai

Shimano Cues FC-U8000-1 švaistikliai | 42T | 1x11/10/9 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
189,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Cues FC-U8000-1 švaistikliai | 42T | 1x11/10/9 pavarų


  • Patobulintas našumas kelionėse ir miesto nuotykiuose: Atraskite idealią standumo ir efektyvumo pusiausvyrą su Cues "HOLLOWTECH II" technologiją turinčiais švaistikliais, skirtais tiek važiuoti mieste, tiek kelionėms už miesto ribų. Jų išskirtinis bruožas - puikus grandinės laikymas, kuris kartu su standžia, bet lengva konstrukcija suteikia pasitikėjimo ilgų kelionių metu. Nesvarbu, ar judate miesto gatvėmis, ar leidžiatės į sudėtingas vietoves, šie švaistikliai užtikrina patikimą veikimą, kurio reikia, kad galėtumėte užtikrintai keliauti.

  • Sklandus važiavimas su "Dynamic Chain Engagement+": Šiuose švaistikliuose įdiegta pažangi "DYNAMIC CHAIN ENGAGEMENT+" technologija, specialiai sukurta siekiant pagerinti grandinės sukibimą. Ši speciali dantračo dantuko forma užtikrina sklandesnį važiavimą, net ir nelygiu bei grublėtu paviršiumi. Tai labai svarbi savybė keliautojantiems dviračiu, kurie kelionėse susiduria su įvairiais paviršiais. Mėgaukitės sklandžiu ir nepertraukiamu važiavimu, kad ir kur jus nuvestų nuotykiai.

  • Galios perdavimas ir lengvas dizainas su "HOLLOWTECH II": Šių švaistiklių pagrindas - naujoviška "HOLLOWTECH II" technologija. Tuščiaviduriai švaistikliai yra meistriškai suprojektuoti taip, kad maksimaliai padidintų galios perdavimą, o svoris būtų minimalus. Šis kruopštus balansas užtikrina, kad mechanizmas ne tik veiksmingai perduoda pedalų minimo jėgą, bet ir būtų pakankamai lengvas, kad neapsunkintų jūsų važiavimo. Tai esminė savybė tiems, kurie reikalauja efektyvumo ir judrumo savo dviračių nuotykiuose, nesvarbu, ar tai būtų nuošalūs takai, ar triukšmingi miesto keliai.


Techninės savybės
Dantračio dydis 42T
Galinės pavaros 11/10/9
Suderinama grandinė LINKGLIDE, HG 11-speed
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės