Meniu
0
Norai

SRAM X0 Eagle AXS Transmission Power Meter švaistikliai | 32T | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
408,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM X0 Eagle AXS Transmission Power Meter švaistikliai | 32T | 1x12 pavarų


  • Tikslus galios sekimas: X0 Eagle AXS Transmission Power Meter žymi naują erą dviračių sporto tikslumo srityje. Šiuose aukščiausio lygio aliuminio švaistikliuose integruota naujausia galios matuoklio technologija, vadinama "DUB-PWR". Ši unikali konstrukcija sumaniai slepia garsiąją "Quarq" galios matavimo sistemą švaistiklio ašyje. Ji tiksliai matuoja galią kairėje pusėje ir realiuoju laiku pateikia išsamius duomenis apie galią. Lengva ir nepastebima, ji sukurta taip, kad galėtų veikti su bet kokiu dantračiu, ir garsėja išskirtiniu baterijos veikimo laiku.

  • Puikus suderinamumas ir jungiamumas: Šie švaistikliai skirti ne tik galios matavimui, bet ir vientisai integracijai su dviračio ekosistema. Jie visiškai suderinami su "Flight Attendant" sistema, todėl užtikrinamas visiškas ryšys su visais komponentais, kuriuose veikia "AXS" sistema. Tai reiškia, kad galite mėgautis vieninga, veiksminga dviračių įranga, pritaikoma bet kokiai dantračio ar jo apsaugos konfigūracijai.

  • Patvarus dizainas ir išskirtinis našumas: Sukurti iš lengviausio aliuminio, šie švaistikliai nustato naujus lengvo patvarumo standartus. Jie ne tik tvirti, bet ir neįtikėtinai tikslūs - galios matavimo tikslumas yra +/- 3 %. Daugiau nei 400 valandų veikianti baterija reiškia, kad mažiau nerimausite dėl jos išsikrovimo ir daugiau dėmesio skirsite važiavimui. Be to, jie patogūs naudoti, nes turi keičiamą AAA ličio bateriją ir yra pagaminti taip, kad būtų atsparūs vandeniui pagal IPX7 klasę. Tinkamas 32T dantračiams, todėl tai idealus našumo, patvarumo ir naujovių derinys.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount (DM)
Dantračio dydis 32T
Pavaros 12
Suderinamumas SRAM MTB WIDE DUB BBs
Medžiaga Aluminum

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės