Meniu
0
Norai

SRAM švaistiklių apsaugos

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 006118321000
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
11,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM švaistiklių apsaugos

SRAM's cranks are strong and tough, ready for any kind of ride. So it's inevitable that pedal strikes and debris will chip away at the end of the crank. SRAM's Carbon Crank Boot is an upgrade that combats the wear and tear that comes with hard riding. The boot protects the crank from surface damage and keeps the rider's style perfectly in tact.

- Color - Crank Boots: Black

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Donatas L.

2024/05/16
Donatas L. Patvirtintas pirkėjas
Viskas gerai tiko.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės