Meniu
0
Norai

Shimano TL-FC21 veržliaraktis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: Y13009700
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
5,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano TL-FC21 veržliaraktis


Shimano TL-FC21 – tai dviratininkams skirtas įrankis, kuris tiksliai įsiterpia į dantračio veržlių įpjovas, neleidžiant jiems suktis, kai veržlės atverčiamos arba užverčiamos šešiakampiu raktu. Šis įrankis taip pat turi didesnį galą, skirtą švaistiklių dangteliams užsukti arba atsukti.

Savybės

  • endras įrankio ilgis yra 133 mm, suteikiantis geresnį svirties efektą.
  • Gali būti naudojamas kaip 9 mm ir 10 mm raktas.
  • Pagamintas iš plieno, užtikrinantis didesnį standumą ir ilgaamžiškumą.

Shimano TL-FC21 yra patikimas įrankis, kuris suteikia patogumą ir efektyvumą atliekant dantračių priežiūros darbus, užtikrinant, kad jūsų dviračio našumas visada būtų aukščiausias.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės