Meniu
0
Norai

S-Works Stumpjumper Evo rėmas | Satin Sulphur - Brassy Yellow

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
3999,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Stumpjumper Evo rėmas | Satin Sulphur - Brassy Yellow

Aukščiausio lygio trasos našumas

Džiaugiamės galėdami pristatyti "Stumpjumper EVO Pro" - dviratį, kuris iš naujo apibrėžia aukštą našumą. Tai ne bet koks dviratis - tai puikiai sureguliuota priemonė, sukurta tiems, kurie mėgsta peržengti ribas. Naujoviška S-Sizing geometrija ir 150 mm ilgio eiga paverčia šį dviratį tikru išskirtinumu. Kruopščiai parinktas kiekvienas komponentas, kad būtų užtikrintas lengvas surinkimas nesumažinant įspūdžių.

Aukščiausios kokybės komponentai ištroškusiam dviratininkui

"Stumpjumper EVO Pro" turi funkcijas, kurių trokšta bet kuris entuziastas, bet už prieinamą kainą. Jame sumontuota minkšta "Fox Factory" pakaba ir tvirti 30 mm pločio karboniniai ratai. X0 Eagle transmisija? Tai vyšnaitė, užtikrinanti sklandų perjungimą ir patikimą veikimą.

Naujoviška ratų sąranka, skirta žaismingam važiavimui

Ar kada nors bandėte 29 colių priekinį ir 27,5 colių galinį ratą? "Stumpjumper EVO Pro" patobulina šią "mullet" komplektaciją. Nesvarbu, ar važiuojate į dviračių parką, ar įveikiate trasas, šis dviratis suteikia žaismingumo, bet užtikrintumo jausmą.

Kinematika ir geometrija

Remiantis išsamiais tyrimais ir bandymais, šis dviratis pasižymi geresniu pedalų mynimo efektyvumu ir smūgių sugėrimu. Dėl "anti-squat" savybių mažiau svyruoja pedalai, o tiksliai sureguliuota pakaba lengvai susidoroja su nelygiu reljefu. Tai dviratis, su kuriuo įveikti trasas nesudėtinga.

Individualiai pritaikomas kiekvienam vairuotojui

Stumpjumper EVO S-Sizing geometrija skirta individualiam pritaikymui. Ji visiškai reguliuojama šešiais nustatymais, todėl galite keisti galvos kampą ir apatinės ašies aukštį. Tai reiškia, kad kiekvienas dviratininkas, nepriklausomai nuo jo dydžio, gali mėgautis optimaliu dviračio veikimu.

Novatoriškas rėmo dizainas su SWAT™ durelėmis

Prisimenate, kaip vargote, kai reikėdavo prikimšti kišenes būtiniausių daiktų? Dviratis "Stumpjumper EVO Pro" turi išradingas SWAT™ dureles - į rėmą integruotą daiktų laikymo sprendimą. Jos puikiai tinka būtiniausiems daiktams paslėpti, kad būtumėte pasiruošę viskam, kas jūsų laukia kelyje.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas FACT 11m carbon chassis and rear-end, asymmetrical design, 29/27.5 Trail Geometry, SWAT™ Door integration, head tube angle adjustment, horst pivot BB adjustment, threaded BB, fully enclosed internal cable routing, 12x148mm dropouts, sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 150mm of travel
Galinis amortizatorius FOX FLOAT X2 Factory, Rx Trail Tune, 2-position open/firm lever, HSC, LSC, HSR, and LSR adjustment, S1:210x50mm, S2-S6:210x55mm
Balnelio spaustukas Alloy, 38.6mm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės