Meniu
0
Norai

S-Works Roubaix SL8 plento dviratis | Smoke - Black Pearl

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
14000,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Roubaix SL8 plento dviratis | Smoke - Black Pearl


 

Prieš du dešimtmečius Specialized sukūrė ištvermingą plento kategoriją, įrodydami, kad aukšta ergonomika reiškia aukštą našumą. Šiandien naujasis Roubaix SL8 su Future Shock 3.0 amortizuojančia iškyša yra lengvesnis, greitesnis ir sklandesnis nei bet kuris kada nors pagamintas plento dviratis, suteikiantis neprilygstamo pasitikėjimo savimi.

Kelias gali būti pragaras apačioje, bet važiuojant su Roubaix dviračiu visada yra dangus viršuje.

  • Future Shock 3.0 - tai amortizuojanti iškyša, kurią galima reguliuoti ir kuri yra patvaresnė nei bet kada anksčiau. Dabar, nepriklausomai nuo padėties ant dviračio kiekvienas dviratininkas gali mėgautis 20 mm sklandžia, nestringančia eiga. Future Shock padeda išlaikyti rankas ir vairą stabilų, kad važiuotumėte sklandžiau ir geriau kontroliuotumėte situaciją, kad išliktumėte greiti, saugūs ir pasitikintys savimi.
  • AfterShock technologija - nuleistos apkabos konstrukcija atveria daugiau sėdynės atramos, kad padidėtų įlinkis, tačiau "daugiau" nėra tiesiog geriau. Pavé sėdynės iškyša kontroliuoja šią deformaciją, kad būtų užtikrintas optimalus vertikalus prisitaikymas. Kartu jie sukuria AfterShock technologiją, o su standžiu Roubaix galiniu trikampiu užtikrina sklandų važiavimą neprarandant efektyvumo.
  • Roubaix SL8 yra sklandžiausias kada nors sukurtas dviratis - smūgių į vairą ir balnelį sumažėja 53 %, palyginti su artimiausiais konkurentais. Su Roubaix Future Shock 3.0 ratas greitai juda per nelygumus, o dviratininko masė išlieka stabili, išlaikydama pagreitį nelygioje vietovėje. Įprastos šakės smūgio metu atsilenkia atgal, dėl to pastebimai sumažėja greitis. Tai mokslinis faktas, sklandžiau iš tiesų yra greičiau.
  • Su iki 38c/40 mm padangų tarpu ši ištverminga kelių mašina užtikrina geresnį nei bet kada anksčiau sukibimą nelygiu keliu ir net lengvu žvyrkeliu. Dėl lengvų, itin efektyvių Specialized padangų šis papildomas padangų tūris ir sukibimas neturi jokių trūkumų.
  • Roubaix įkvepia ilgiausioms dienoms ant dviračio, todėl Specialized suteikė jam visus tvirtinimo elementus, kokių tik gali prireikti jūsų nuotykiams. Taigi, drąsiai imkite viską su savimi ir keliaukite.
  • Naujojo Roubaix SL8 rėmas sveria vos 825 gramus, yra 50 gramų lengvesnis, todėl panaudota patirtis, įgyta gaminant lengviausią pasaulyje "Aethos" rėmą, ir Specialized aukščiausios kokybės "Fact 12r" anglies mišinys. Niekas šioje klasėje nėra greitesnis ar lengvesnis už Roubaix.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas FACT 12R, Rider First Engineered™ (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
Šakė Future Shock 3.3 w/ Smooth Boot, FACT Carbon 12x100mm, thru-axle, flat-mount disc
Balnelio spaustukas Hidden drop clamp
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM Red eTAP AXS, 12-speed
Priekinis pavarų perjungėjas SRAM Red eTAP AXS, 12-speed
Galinis pavarų perjungėjas SRAM Red eTAP AXS, 12-speed
Kasetė SRAM XG 1290, 10-33T
Grandinė SRAM Red, 12-Speed
Švaistikliai SRAM Red AXS w/Power, 12-speed
Dantratis 46/33T
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB BSA
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Red eTAP AXS
RATAI / PADANGOS
Ratai Roval Terra CLX II
Kameros 700x28/38mm, 48mm Presta valve
Padangos S-Works Mondo 2BR, 700x32c
VAIRAS / BALNELIS
Vairas S-Works Carbon Hover Drop 125mm, Reach 75mm, w/Di2 hole
Vairo iškyša S-Works Future Stem, w/ Integrated Computer Mount
Vairo juosta Supacaz Super Sticky Kush
Balnelis Body Geometry S-Works Power
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris 7.34 kg (56 dydis)Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės