Meniu
0
Norai

Specialized Tarmac SL7 Comp plento dviratis | Gloss Metallic White Silver

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
4480,00€ 5600,00€ -20%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Tarmac SL7 Comp plento dviratis | Gloss Metallic White Silver

VIENAS DVIRATIS, KURIS VALDYS VISUS.

Sagano antžmogišką greitį sujunkite su Alaphilippe'o kopimo į kalnus galia ir turėsite Tarmac SL7. Dviratis, kuris nepripažįsta jokių kompromisų. Važiuokite su lengviausiu UCI taisyklėse numatytu dviračiu, sprintuok su greičiausiu - ir visa tai su legendiniu Tarmac valdymu. Vienintelis pasirinkimas, kurį turite atlikti, - kada atakuoti.

AERODINAMINIS, STANDUS, LENGVAS

Pamirškite dienas, kai reikėjo rinktis tarp dviračių, skirtų važivimui į kalnus, ir aerodinaminių dviračių. Kompromisai - praeitis. Po 45 metų naujovių diegimo Specialized išleido Tarmac dviratį, kuris laimi pagal bet kokius kriterijus - lenktyniaukite neviršydami leistinos svorio ribos, su greičiausiu dviračiu grupėje.

VISKAS, KAS LENGVESNIS, YRA NELEGALU

Jei norite lengvesnio dviračio, geriau atiduokite lenktynininko licenciją. Nes Tarmac SL7 sveria mažiau nei 6,8 kg (S-Works modelis) ir yra legalus bei paruoštas lenktynėms. Apribojus rėmo paviršiaus plotą ir strategiškai sumažinus sienelių storį, FACT 12r rėmai sveria vos 800 gramų - ir visa tai neatsisakant nė gramo aerodinaminių savybių, standumo ar važiavimo kokybės.

GREITESNI - 45 SEKUNDĖMIS

Po du dešimtmečius trukusio Tarmac tobulinimo Specialized rado būdą, kaip važiuoti 45 sekundėmis greičiau nei Tarmac SL6 įveikiant 40 km atstumą, nepridedant nė gramo svorio. Kaip? Pasirinkdami formas, kurios iš tiesų turi įtakos aerodinaminiam poveikiui - sėdynės iškyšą, sėdynės atramą, šakės mentes ir t.t. - su formomis iš FreeFoil ir sujungdami jas su paslėptais trosais ir greičiausiais komponentais.

TELEPATINIS VALDYMAS

Tarmac valdymas toks jautrus, tarsi skaitytų jūsų mintis - neprilygstama reakcija prie vairo, stebuklingas valdymas prie pedalų ir komfortas, leidžiantis išlikti šviežiam šimtus kilometrų. Naujasis Tarmac SL7 dar kartą pakelia kartelę, tai labiausiai subalansuotas Tarmac ir geriausias Specialized filosofijos Rider-First Engineered™ pavyzdys.

NUGALĖTOJO VAŽIAVIMAS

Jokiam dviračiui Specialized lenktynininkai nepadarė didesnės įtakos nei Tarmac. Du dešimtmečius trukęs bendradarbiavimas su geriausiais pasaulio lenktynininkais pastūmėjo inžinierių komandą toliau, nei kada nors galėjome pagalvoti, kad naujasis Tarmac SL7 iš naujo apibrėžia šiuolaikinį lenktyninį dviratį. Kompromisus pavertęs praeities dalyku, Tarmac nušluoja visus konkurentus.

VIENAS DVIRATIS, 45 METAI NAUJOVIŲ

Specialized niekada nesustoja diegti naujovių. Kai buvo išleistas SL6, jau buvo pradėtas kurti SL7. Specialized inžinieriai buvo pasiryžę užtikrinti, kad dviratininkams daugiau niekada nebereikės rinktis tarp aerodinaminių savybių ir svorio. Pasitelkus geriausius pasaulyje mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos išteklius bei apsėstų inžinierių komandą, Tarmac SL7 pavyko suderinti nedidelį svorį, aerodinamiką ir važiavimo kokybę, kurie anksčiau buvo laikomi neįmanomais. 

SUKURTAS ATSIŽVELGIANT Į VAŽIUOTOJO POREIKIUS

Atliekant bandymus realiomis sąlygomis, kurių metu buvo gauta daug duomenų apie jėgas visose įmanomose rėmo dalyse, Rider-First Engineered™ procesas užtikrina optimalų standumo, svorio ir važiavimo kokybės balansą nuo 44 cm iki 61 cm dydžio, todėl kiekvienas dviratininkas gauna tokią pačią legendinę Tarmac važiavimo kokybę.

NAUJA GREIČIO FORMA

Nauja greičio forma - tai Specialized doktrina, kad aerodinaminis pranašumas neturi būti pasiektas svorio ar važiavimo kokybės sąskaita, o Tarmac SL7 yra to geriausia išraiška. Nesibaigiantis formų iš Specialized FreeFoil Shape Library tobulinimas leido ukurti lengviausią ir greičiausią dviratį.

BEGALINIS TOBULINIMAS

Kuriant Tarmac SL7 reikėjo kantrybės pratybų. Kiekviena savybė buvo tobulinama iki galo, kad būtų užtikrinta optimali aerodinamika, svoris ir standumas, nepakenkiant nė vienai kitai savybei. Tai buvo pažodžiui gramas po gramo kova, trukusi ne vienerius metus, į kurią buvo įtraukti visi turimi ištekliai.

INTEGRACIJA SIEKIANT GREIČIO

Kad ir koks greitas ir lengvas būtų naujasis Tarmac SL7 rėmas, savo tikslų nebūtume pasiekę be greičiausių pasaulyje komponentų. Nuo Aerofly II vairo iki visiškai naujų Roval Rapide CLX ratų ir net naujos SL7 iškyšos, kurioje paslėpti laidai ir sutaupyta 45 gramai.

BEYOND GENDER

Tarp dviejų dviratininkų vyrų gali būti daugiau skirtumų nei tarp vyro ir moters. Vien lyties duomenų nepakanka, kad būtų galima specializuotis, o tai reiškia, kad naujojo Tarmac SL7 skirstymas į vyriškus ar moteriškus dviračius yra savavališkas ir pasenęs. Tai reiškia, kad atėjo laikas neapsiriboti vien lytimi.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Tarmac SL7 FACT 10r Carbon, Rider First Engineere d™, Win Tunnel Engineered, Clean Routing, Threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
Šakė FACT Carbon, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM Rival eTap AXS
Priekinis pavarų perjungėjas SRAM Rival eTAP AXS, braze-on
Galinis pavarų perjungėjas SRAM Rival eTap AXS, 12-speed
Kasetė SRAM Rival, 12-speed, 10-36t
Grandinė SRAM Rival 12-speed
Švaistikliai SRAM Rival
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB BSA 68
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Rival, hydraulic disc
RATAI / PADANGOS
Ratai DT Swiss R470 rim, 20mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples.
Padangos Turbo Pro, 60 TPI, folding bead, BlackBelt protection, 700x26mm
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Shallow Drop, 6061, 70x125mm, 31.8mm clamp
Vairo iškyša Tarmac integrated stem, 6-degree
Balnelis Body Geometry Power Sport, steel railsTOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės