Meniu
0
Norai

Lezyne E-Bike Super HB StVZO E1000 priekinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-ESPHB-V104AE
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
179,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne E-Bike Super HB StVZO E1000 priekinis žibintas

Tai vienas galingiausių ir pažangiausių "StVZO" sertifikuotų el. dviračių priekinių žibintų, įrengtas meistriškai apdirbtame aliuminio korpuse su aušinimo briaunomis, sukurtomis siekiant maksimaliai padidinti šviesos srauto efektyvumą. Pažangiausias programavimas suteikia šiam žibintui naujovišką tolimųjų ir artimųjų šviesų sistemą, valdomą nuotoliniu jungikliu, kuris leidžia naudotojui lengvai perjungti du režimus - 600 liumenų arba 1000 liumenų - važiuojant prie vairo pritvirtintu mygtuku. Šilumos valdymas yra integruotas į programavimo sistemą, be to, žibintas turi integruotą 130 cm (51,2 col.) kabelį, kuris jungiamas prie el. dviračio variklio ir akumuliatoriaus sistemos. Taip pat pridedamos dvi tvirtinimo galimybės - viena "Composite Matrix" priekinė ir viena apdirbto aliuminio tvirtinimo prie šakės galimybė. Suderinamumas: 11-15 V įvestis, 8,5 W LB / 16 W HB. 
 
Mūsų el. dviračio žibintai maitinami iš el. dviračio variklio ir (arba) akumuliatoriaus, todėl juos reikia montuoti rankiniu būdu. Norint tinkamai sumontuoti, gali prireikti išardyti dviratį ir variklį (priklausomai nuo markės ir modelio, akumuliatoriaus tipo) ir prijungti papildomus laidus, kad žibintas būtų sujungtas su varikliu. Dėl montavimo instrukcijų kreipkitės į el. dviračio arba variklio gamintoją. Labai rekomenduojama, kad žibintus jums sumontuotų apmokytas e. dviračio specialistas.

MAKSIMALUS LIUMENŲ SKAIČIUS: 
Tolimosios šviesos: 1000
Artimosios šviesos: 600

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės