Meniu
0
Norai

Lezyne KTV Drive priekinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-12F-V404
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
25,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne KTV Drive priekinis žibintas

Kompaktiškas dviratininkų saugos žibintas KTV Drive, kurio pagrindą sudaro du didelio našumo šviesos diodų spinduliai, pasižymi iki 200 liumenų galia ir dėmesį prikaustančiu dienos blykstės režimu.
Šviesos žibintas yra lengvas, tačiau patvarus, pagamintas iš kartu suformuotos vandeniui atsparios konstrukcijos (IPX7 klasė). "KTV Drive" siūlo penkis išvesties režimus, veikia iki 20 valandų ir turi integruotą USB jungtį, kad būtų patogu įkrauti be laido.

  • MAX LUMENŲ: 200
  • SVORIS: 47,5 g
  • MAX VEIKIMO LAIKAS: 20 val
  • ĮKROVIMO LAIKAS: 2:15 val

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės