Meniu
0
Norai

Lezyne Alloy Floor Drive 3.5 pastatoma pompa | Gloss Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-FP-AFLDR-V504
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
89,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Alloy Floor Drive 3.5 pastatoma pompa | Gloss Black

Alloy Floor Drive pompa, kurios korpusas ir pagrindas pagaminti iš CNC apdirbto aliuminio, turi anoduotą, poliruotą apdailą, todėl jūsų garaže tikrai bus įspūdingas. Pompa turi nuostabią medžio ir aliuminio rankeną, itin tikslų ir lengvai įskaitomą 3,5 colio dydžio precizinį matuoklį. Itin ilga didelio atsparumo žarna su aliumininėmis jungtimis baigiasi firminiu ABS-1 Pro griebtuvu.

Didžiausias slėgis: 220psi | 15bar

Aukštis: 635 mm

Svoris: 1600 g

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 15 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės