Meniu
0
Norai

Lezyne Micro Floor Drive XL pastatoma pompa

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MP-MFDR-XL-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
66,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Micro Floor Drive XL pastatoma pompa

Rankinės pompos dydžio Micro Floor Drive XL našumas yra toks didelis, kad dauguma pastatomų pompų gali gėdytis, todėl ji buvo sukurta efektyviai pripūsti storų dviračių padangas. Ji pagaminta iš lengvo ir patvaraus CNC apdirbto aliuminio ir turi itin didelį cilindrą, iš kurio galima išgauti iki 35 psi (2,4 bar). Ilga žarna ir nerūdijančiojo plieno kojelė optimizuoja pumpavimo funkciją. Su Presta ir Schrader ventiliais suderinamas ABS apverčiamasis laikiklis.

Specifikacijos

Didžiausias slėgis: 35psi | 2.4bar

Ilgis: 303 mm

Svoris: 367 g

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 2.4 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės