Meniu
0
Norai

Lezyne Alloy Digital Drive 3.5 pastatoma pompa | Gloss Silver

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-FP-ADDR-V406
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
119,00€
Lezyne Alloy Digital Drive 3.5 pastatoma pompa | Gloss Black Lezyne Alloy Digital Drive 3.5 pastatoma pompa | Gloss Silver
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Alloy Digital Drive 3.5 pastatoma pompa | Gloss Silver

Alloy Digital Drive 3.5 yra ilgaamžė, aukštos kokybės pastatoma pompa. Ji turi CNC būdu apdirbtą aliuminio cilindrą ir pagrindą, taip pat lakuoto medžio rankeną su aliuminio jungtimi ir plieniniu stūmokliu. Joje įrengtas itin tikslus skaitmeninis matuoklis ir itin ilga, nailonu sutvirtinta pinta žarna su aliuminio jungtimis. ABS-1 Pro įranga.

Didžiausias slėgis: 220psi | 15bar

Aukštis: 635 mm

Svoris: 1600 g

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 15 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės