Meniu
0
Norai

Lezyne Digital Travel Floor Drive pastatoma pompa

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-FP-DTFDR-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
119,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Digital Travel Floor Drive pastatoma pompa

Tai geriausia kelionėms skirta pastatoma pompa keliaujantiems dviratininkams.

Skaitmeninė kelioninė grindų pompa sukurta taip, kad būtų kuo efektyvesnė, bet kartu būtų itin patogi nešiotis. Jame panaudotos tradicinės grindų pompos technologijos - aliuminio cilindras, plieninis stūmoklis ir visiškai pertvarkomas vidus - be to, inovatyvios sulankstomos nerūdijančio plieno kojelės, žemo profilio ergonomiška "Composite Matrix" rankena ir itin kompaktiškas į žarną integruotas skaitmeninis slėgio matuoklis. Žarna yra neįtikėtinai ilga - 99 cm, todėl ją galima naudoti su visais dviračiais, net kai jie sumontuoti remonto stenduose. Vos 792 g (1,75 kg) sverianti, 51 cm ilgio ir vos 10 cm pločio esanti pompa yra efektyviausia pastatoma pompa pagal savo dydį ir mobilumą. Gali užtikrinti iki 160 PSI (11 BAR) slėgį.

Didžiausias slėgis: 160psi | 11bar

Aukštis: 515 mm

Svoris: 790 g


Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 11 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės