Meniu
0
Norai

Lezyne ABS-1 Pro HV Chuck ventilio priedas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-ABS1P-CHUCK-V111
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
19,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne ABS-1 Pro HV Chuck ventilio priedas

Sukurtas puikiai derėti su aukšto slėgio pastatomomis pompomis, ABS-1 Pro HV 90 laipsnių išlenkimas užtikrina geresnę ergonomiką ir patogumą, tačiau išlaiko legendinio "ABS Flip Chuck" griebtuvo ilgaamžiškumą.

Apverčiama konstrukcija suderinama su Presta ir Schrader ventiliais, o sriegiai yra saugūs ir patikimi. Integruotas Presta ventilio šerdies veržliaraktis papildo sistemą, kad būtų galima lengvai priveržti ir nuimti ventilio šerdį, kai reikia naudoti bekamerines sistemas.


Techninės savybės
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės