Meniu
0
Norai

Lezyne Digital Pressure Over Drive pastatoma pompa

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-FP-DPRODR-V204
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
189,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Digital Pressure Over Drive pastatoma pompa

Digital Pressure Over Drive pompa, turinti unikalią kamerinę konstrukciją, idealiai tinka net ir labiausiai užsispyrusioms bekamerinėms padangoms tvirtinti. Antrinę kamerą galima pripumpuoti iki slėgio, kad nerūdijančio plieno kojine svirtimi suslėgtą orą būtų galima išleisti iš karto ir nepertraukiamai, greitai ir lengvai pritvirtinant padangos kiaurymę.

Digital Pressure Over Drive turi patvarią plieno ir aliuminio konstrukciją, sujungtą su skaitmeniniu matuokliu, užtikrinančiu didžiausią tikslumą ir preciziškumą. Ypač ilga, nailonu sutvirtinta pinta žarna, kuri baigiasi su "Presta" ir "Schrader" suderinamame "ABS-1 Pro" griebtuve, suteikia daug universalumo.

Pastaba: kai Digital Pressure Over Drive naudojate kaip įprastą pompą, prieš pradedant tiekti orą į tuščią padangą, turite pripildyti oro kamerą. Papildant padangą, kurioje jau yra slėgis, pirmiausia oro kamera turi pasiekti tokį patį slėgį, koks yra padangoje ir tik tada ji bus pradėta toliau pūsti.

Didžiausias slėgis: 220psi | 15bar


Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 15 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės