Meniu
0
Norai
Cannondale Topstone Carbon Apex 1 Gravel dviratis | Carbon Cannondale Topstone Carbon Apex 1 Gravel dviratis | Carbon Cannondale Topstone Carbon Apex 1 Gravel dviratis | Carbon Cannondale Topstone Carbon Apex 1 Gravel dviratis | Carbon Cannondale Topstone Carbon Apex 1 Gravel dviratis | Carbon Cannondale Topstone Carbon Apex 1 Gravel dviratis | Carbon
+3

Cannondale Topstone Carbon Apex 1 Gravel dviratis | Carbon

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Cannondale
Likutis: Turime
Cannondale
Kaina:
2970,00€ 3300,00€ -10%
Cannondale Topstone Carbon Apex 1 Gravel dviratis | Quicksand Cannondale Topstone Carbon Apex 1 Gravel dviratis | Carbon
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Cannondale Topstone Carbon Apex 1 Gravel dviratis | Carbon


image1

Idealus "Gravel" dviratis: Patirkite, kaip lengva važiuoti neasfaltuotu keliu

"Topstone Carbon" iš naujo apibrėžia žvyrkelių dviračių sporto ypatumus, nes turi novatorišką "Kingpin" amortizacijos sistemą. Ši naujovė užtikrina sklandų, nesukeliantį smūgių važiavimą, puikiai tinkantį važiuoti sunkiausiais žvyrkeliais. Kingpin sistemos grožis slypi jos paprastume ir efektyvume - dėl jos nereikia sudėtingų amortizatorių sistemų ir jungčių, todėl dviratis yra lengvesnis ir lengviau valdomas. Ši amortizacijos sistema ne tik padidina ilgų kelionių komfortą, bet ir pagerina trauką bei valdymą techninėse vietovėse, todėl tai yra priežiūros nereikalaujantis ir lengvas sprendimas rimtiems žvyrkelių mėgėjams.

Sukurtas nuotykiams ir našumui

Sukurtas nuotykių ieškantiems dviratininkams, "Topstone Carbon" turi daugybę įrangos ir vandens butelių laikiklių, todėl yra idealus palydovas ilgesnėse kelionėse. Pažangi geometrija ir vairo konstrukcija užtikrina stabilų, bet jautrų važiavimą nelygiomis vietovėmis. Be to, rėmas yra paruoštas nuleidžiamajam balneliui (dropper post), taip padidinant jo galimybes važiuoti bekele. Pagal dydį pritaikyta rėmo konstrukcija užtikrina optimalų standumą ir komfortą kiekvienam dviratininkui, o integruotas rato jutiklis teikia vertingus važiavimo duomenis ir techninės priežiūros priminimus per "Cannondale" programėlę. Šis dviratis ne tik susitvarko su neasfaltuotais keliais - jis puikiai jais važiuoja, siūlydamas neprilygstamą stabilumo ir vikrumo derinį kiekvienam važiavimo žvyrkeliu entuziastui.


Pagrindinės savybės:

  • "Kingpin" amortizacija: Sklandus, priežiūros nereikalaujantis važiavimas, mažesnis svoris ir didesnis komfortas.
  • Paruošta nuotykiams: Daug tvirtinimo vietų įrangai ir vandeniui, idealiai tinka ilgoms kelionėms.
  • OutFront valdymo geometrija: Stabilus, bet vikrus valdymas nelygiose vietovėse.
  • Suderinamumas su nuleidžiamuoju balneliu (dropper post): Suderinamumas su nuleidžiamuoju balneliu, kad būtų galima dar geriau važiuoti bekele.
  • Proporcinga reakcijos konstrukcija: Kiekvienam dydžiui pritaikytas rėmo standumas ir prisitaikymas, todėl kiekvienas dviratininkas važiuos tobulai.
  • Paruošta "SmartSense": Lengvai atnaujinamos išmaniosios apšvietimo ir radarų sistemos, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.
  • Integruotas ratų jutiklis: Suteikiami tikslūs važiavimo duomenys ir techninės priežiūros priminimai per "Cannondale" programėlę.
  • Patikimas stabilumas ir vikrumas: Išskirtinė pusiausvyra tarp stabilumo važiuojant dideliu greičiu ir jautraus valdymo.

Image1
Image2
Image3
Image4

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Topstone Carbon, Kingpin suspension system, SmartSense equipped, 12x142mm thru-axle, 27.2 dropper post ready, BSA 68mm threaded BB, DirectLine internal cable routing, removable fender bridge, multiple gear/bottle mounts
Šakė Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender mounts
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM Apex, hydraulic disc, 12-speed
Galinis pavarų perjungėjas SRAM Apex XPLR
Kasetė SRAM PG-1231 XPLR, 11-44, 12-speed
Grandinė SRAM Apex, 12-speed
Švaistikliai SRAM Apex 1 Wide Direct Mount, 40T
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB BSA Road 68 Wide
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Apex hydraulic disc, 160/160mm Centerline rotors - SRAM Apex, hydraulic disc, 12-speed
RATAI / PADANGOS
Ratlankis DT Swiss G540, 28h, 24mm inner width
Stebulė (F) Formula cartridge bearing, 12x100mm centerlock / (R) Formula cartridge bearing, 12x142mm centerlock
Padangos Vittoria Terreno Dry, 700x38c, tubeless ready
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop
Vairo iškyša Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7°
Vairo kolonėlė Integrated, 1-1/8" - 1.5"
Balnelis Fizik Aliante Delta, S-alloy rails
Balnelio iškyša Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės