Meniu
0
Norai
Cannondale Topstone 2 Gravel dviratis | Midnight Blue Cannondale Topstone 2 Gravel dviratis | Midnight Blue Cannondale Topstone 2 Gravel dviratis | Midnight Blue Cannondale Topstone 2 Gravel dviratis | Midnight Blue Cannondale Topstone 2 Gravel dviratis | Midnight Blue Cannondale Topstone 2 Gravel dviratis | Midnight Blue
+1

Cannondale Topstone 2 Gravel dviratis | Midnight Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Cannondale
Likutis: Teirautis
Cannondale
Kaina:
1844,10€ 2049,00€ -10%
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Cannondale Topstone 2 Gravel dviratis | Midnight Blue


  • Nuotykiams paruoštas dizainas: "Cannondale Topstone" sukurtas taip, kad įkvėptų nuotykiams. Jo dizainas pritaikytas tiek įspūdžių ieškotojams, tiek pragmatiškiems žmonėms, sujungiant tyrinėjimo dvasią ir praktiškumą, reikalingą įvairioms trasoms. Šis dviratis - ne tik transporto priemonė; tai kelionių palydovas, skatinantis dviratininkus peržengti savo galimybių ribas ir tyrinėti naujus kelius.

  • Universalumas ir valdymas įvairiose vietovėse: "Topstone" išsiskiria savo pritaikomumu. Nesvarbu, ar tai būtų lygios miesto gatvės, ar sudėtingi bekelės takai, šis dviratis užtikrina kontroliuojamą ir malonų važiavimą. Jo konstrukcija ir dizainas orientuoti į tai, kad lengvai įveiktų įvairius kraštovaizdžius, todėl dviratininkai gali drąsiai žvalgytis už įprastų takų ribų.

  • Patogi patirtis entuziastams ir keliaujantiems į darbą ir atgal: Šis modelis išsiskiria tuo, kad jame daug dėmesio skiriama dviratininko patirčiai. Jis sukurtas ne tik patyrusiems dviratininkams, bet ir kasdien į darbą važinėjantiems žmonėms. Dviratis suderina patogumą, paprastą naudojimą ir malonumą, todėl kiekviena kelionė - tiek ilga ekspedicija, tiek trumpa kelionė į darbą ar atgal - taps malonumu.


Image 1

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Lightweight SmartForm C2 Alloy, 12x142 thru-axle, tapered headtube, BSA threaded BBm flat mount disc, StraightShot internal cable routing, multiple gear/bottle mounts
Šakė Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, fender/gear mounts
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Shimano GRX 400, 10-speed
Priekinis pavarų perjungėjas Shimano GRX 400
Galinis pavarų perjungėjas Shimano GRX 400, Shadow RD+
Kasetė Shimano HG500, 11-34, 10-speed
Grandinė KMC X10, 10-speed
Švaistikliai FSA Omega AGX+ Alloy, 46/30
Centrinės ašies guoliai FSA Cartridge
STABDŽIAI
Stabdžiai Shimano GRX 400 hydraulic disc, 160/160mm RT54 rotors
RATAI / PADANGOS
Ratlankis WTB ST i23 TCS, 28h, tubeless ready
Stebulė (F) Formula cartridge bearing, 12x100mm centerlock / (R) Formula cartridge bearing, 12x142mm centerlock
Padangos WTB Riddler, 700x37c (Europe/UK - Vittoria Terreno Dry, 700x37c)
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop
Vairo iškyša Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7°
Vairo kolonėlė Integrated, 1-1/8" - 1.5"
Balnelis Fizik Aliante Delta, S-alloy rails
Balnelio iškyša Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės