Meniu
0
Norai

BMC Roadmachine Four plento dviratis | Metallic Brown - Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Teirautis
BMC - Switzerland
Kaina:
3599,00€ 4999,00€ -28%
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC Roadmachine Four plento dviratis | Metallic Brown - Black

Vieno dviračio kolekcija

Susipažinkite su "Roadmachine": dviračiu, kuris iš tiesų gali viską. Rėmas, kurio šaknys glūdi ištvermingume, buvo patobulintas iki tobulumo ir pasižymi suderinamumą didinančiomis savybėmis, kad šis dviratis taptų jūsų pasirinkimu visos dienos nuotykiams. Šis BMC dviratis yra aukščiausios kokybės universalus dviratis, sukurtas įveikti ilgas distancijas. Juk kokia nauda iš kelio be Roadmachine?

Roadmachine gali pasigirti lengvu rėmu ir nepaprastai geru galios perdavimu. Dėl į našumą orientuoto DNR jis itin efektyviai važiuoja įvairiomis vietovėmis.

Kruopščiai parinkta įvairių dydžių rėmų geometrijos progresija leidžia puikiai prisitaikyti prie kiekvieno dviratininko. Puikiai suderinta sąranka užtikrina itin švarią išvaizdą ir optimalias eksploatacines savybes.

INOVACIJOS

TCC - Tuned Compliance Concept

Aukštos technologijos, mažiau nuovargio

Plento dviračiai paprastai neturi aktyvių pakabos elementų, tačiau tai nereiškia, kad BMC atsisakė patogesnio važiavimo koncepcijos. Savo rėmus kuria taikydami sisteminį požiūrį ir kiekvieną specialiai sukurtą dviratį konstruoja taip, kad jis atitiktų dviratininko poreikius. Kiekviename modelyje - nuo aerodinaminių greičio mėgėjų iki mylias įveikiančių Roadmachine dviratininkų - optimizuotas vertikalusis prisitaikymas ten, kur tai svarbiausia. Rezultatas - maksimalus komforto ir našumo balansas, kad važiavimas būtų ir švelnus, ir greitas. 

D formos sėdynės iškyša

Lengva, visiškai iš karbono pagaminta sėdynės iškyša, kuri išlygina reljefą ir užtikrina aukščiausią komfortą, kad važiuojant net pačiomis sunkiausiomis vietovėmis būtų neįtikėtinai komfortiškas ir efektyvus.

  • Vientisas ir funkcionalus integruotas sėdynės spaustukas
  • BMC plokščias tvirtinimo adapteris
  • Vidinis trosų pravedimas

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Roadmachine Premium Carbon with Tuned Compliance Concept Endurance Internal Cable Routing PF86 Bottom Bracket Flat Mount Disc 12x142mm Thru-Axle
Šakė Roadmachine Premium Carbon with Tuned Compliance Concept Endurance Internal Cable Routing Flat Mount Disc 12x100mm Thru-Axle
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM RIVAL eTap AXS HRD
Priekinis pavarų perjungėjas SRAM RIVAL eTap AXS
Galinis pavarų perjungėjas SRAM RIVAL eTap AXS
Pavarų sistema 2x12
Kasetė SRAM RIVAL XG-1250 10-36T
Grandinė SRAM RIVAL 12 Speed
Švaistikliai SRAM RIVAL AXS 46-33T
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Rival eTap AXS HRD, Centerline X Rotors (160/160)
RATAI / PADANGOS
Ratlankis XRD-522, Tubeless Ready, 25 mm
Stebulė XRD-522
Padangos Vittoria Rubino, 28mm
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BMC RAB 02, Ergo Top Shape, Compact Bend
Vairo iškyša BMC RSM01
Balnelis Fizik Taiga
Balnelio iškyša Roadmachine Premium Carbon D-Shaped Seatpost • 15mm Offset
PAPILDOMI DUOMENYS
Modelio metai 2023
Svorio limitas 110 kg


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės