Meniu
0
Norai

Bioracer Icon Coldblack moteriški marškinėliai | Olive

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Turime
Bioracer
Kaina:
59,25€ 79,00€ -25% Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Icon Coldblack moteriški marškinėliai | Olive

Ieškote marškinėlių saulėtiems pasivažinėjimams?

Icon Coldblack moteriški marškinėliai puikiai saugos nuo saulės. Jie turi tinkamą kūno formą ir moterišką sukirpimą.

Pagaminti iš Coldblack medžiagos, idealiai tinka visiems saulėtiems pasivažinėjimams. Ši medžiaga atspindi saulės šilumą, tad skirtingai nei kiti juodi drabužiai, neleis jums perkaisti saulėje ir visuomet išliks sausi.

Elastinis liemens diržas su silikoniniu fikatoriumi užtikrins, kad marškinėliai visą kelionę išliks vietoje. Keturių krypčių ištempiamoji medžiaga ir tvarkingai sukirptos rankovės suteiks daug judėjimo laisvės.

Nugaroje yra pakankamai vietos saugoti vertingus daiktus trijose lengvai pasiekiamose atvirosiose kišenėse ir vienoje kišenėje su užtraukiamu užsegimu.
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės