Meniu
0
Norai

Bioracer Tempest Full Protect Pixel antbačiai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Turime
Bioracer
Kaina:
30,00€ 60,00€ -50% Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 0-2 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Tempest Full Protect Pixel antbačiai

Ieškote izoliacinių antbačių, kuriais galėtumėte uždengti visas ledines žiemos keliones? Su "Tempest Full Protect Pixel" žieminiais antbačiais gausite apsaugą ir papildomą matomumą.

Jie specialiai sukurti taip, kad derėtų prie jūsų aprangos. Gerai atrodyti ant dviračio dar niekada nebuvo taip paprasta.

Pagaminti iš izoliuojančios ir vėjo nepraleidžiančios, patvarios, vandenį atstumiančios "Tempest" medžiagos, šie antbačiai apsaugos jus nuo šalčio, šlapdribos ir vėjo.


TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės