Meniu
0
Norai

BMC Fourstroke 01 Two kalnų dviratis | Acid Yellow - Carbon

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Išparduota
BMC - Switzerland
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC Fourstroke 01 Two kalnų dviratis | Acid Yellow - Carbon

Sukurtas dominuoti Cross-Country lenktynių trasose, pradedant pasaulio taurės varžybomis ir baigiant vietinėmis varžybomis.

Fourstroke 01 - tai XCO našumo dviratis, viršijantis geriausių pasaulio lenktynininkų reikalavimus.

Šis dviratis su unikalia Autodrop technologija ir neprilygstama APS dvigubo lanksto pakaba su 100 mm priekinės ir galinės eigos atstumais, turintis unikalią Premium Carbon rėmo konstrukciją - lenkia konkurentus.

Ši revoliucinė lenktynių mašina turi integruotą apsaugą ir yra suprojektuota pagal progresyvią BWC geometriją, o dabar priekiniame trikampyje telpa du vandens buteliukai, skirti ilgų distancijų įveikimui.

Fourstroke 01 TWO su SRAM Gx Eagle AXS transmisija, RockShox SID SL Select+ priekiniu amortizatoriumi ir RockShox SIDLuxe Select+ galiniu amortizatoriumi, DT Swiss XR 1700 ratais su 25 mm vidiniu pločiu ir BMC Autodrop integruota nuleidžiama balnelio iškyša.

Pirmasis visiškai integruotas automatinis Dropper Post

Visiškai naujas slaptas kiekvieno dviratininko ginklas - BMC Autodrop yra pirmoji visiškai integruota automatinė dviratininko nuleidžiama iškyša (Dropper Post).

Ši revoliucinė technologija įdiegta "Fourstroke 01" ir leidžia iš karto ir be pritūpimų nuleisti sėdynės iškyšą, kad būtų galima greičiau nuvažiuoti toliau.

Kai svarbi kiekviena sekundė

Per lenktynes BMC dviratininkai "Autodrop" įjungia iki šimto kartų, kad galėtų visą dėmesį sutelkti į trasą.

Ši neprilygstama technologija panaikina būtinybę pritūpti norint nuleisti balnelį, nes ji intuityviai reguliuojama dviem padėtimis, todėl dviratininkai gali ilgiau minti pedalus prieš įveikdami nuokalnę.

Rezultatas? Daugiau greičio, geresnis rato įveikimo laikas ir mažesnis nuovargis, o tai lemia lenktynių sekundės dalies pranašumą.

Funkcionalumas

Mechaninis veikimas
"Autodrop" yra mechaniškai valdoma nuleidžiamoji balnelio iškyša (Dropper Post), kurią įjungia žemutinėje dalyje esantis oro bakas.

Nereikia baterijų
Sėdynės iškyša su nuleidžiamuoju įtaisu įjungiama trosu, o "Autodrop" funkciją maitina žemutinio vamzdžio oro bake esantis suslėgtas oras.

Pumpuokite!
Oro baką galima pripildyti naudojant įprastą pompą. 14 barų leidžia maždaug 100 kartų įjungti "Autodrop" sistemą.

Jokio nerimo dėl nuotolio!
Pakanka, kad galėtumėte laimėti pasaulio taurės varžybas ar vienos dienos pasivažinėjimus po trasą: kai oro bakelis tuščias, "Autodrop" vis tiek veikia kaip įprastas sėdynės laikiklis, leidžiantis nukristi jūsų kūno svoriui.

Intuityvus
Naudokite jį kaip įprastą laikiklį; mokytis nereikia.

Trauka yra greitis

Didesnis sukibimas reiškia didesnį greitį, o to siekia BMC.

Atnaujinta APS pakabos sistema pasižymi naujo lygio kinematika ir geriausiomis savo klasėje pakabos savybėmis, sukurtomis taip, kad užtikrintų visišką trauką ir didelį efektyvumą bet kokioje vietovėje. Ši nauja ir patobulinta visapusiška amortizacijos sistema, užtikrinanti greitesnį laiką, neturi sau lygių lenktynių trasoje.

Pažangi pasukimo sistema - geriausias įrankis darbui

- Naudodami APS, BMC inžinieriai turi galimybę naudotis universalia pakabos sistema ir projektuoti sudėtingą kinematiką, kurios nebūtų galima pasiekti naudojant tokius svoriu pagrįstus sprendimus kaip lanksčios atramos ir vieno posūkio pakabos sistemos.

- APS turi virtualų galinį pakabos šarnyrą per galinio rato eigą, kurią apibrėžia viršutinė ir apatinė jungtis ir iš to kylantys 4 šarnyrai.

- APS leidžia BMC tiksliai sureguliuoti pakabos kinematiką ir užtikrinti neįtikėtinai dinamišką pakabos elgseną per visą eigą.

Trauka į kalną:

Tai leidžia pakabai sklandžiai susispausti ir sekti vietovę, kad būtų užtikrintas puikus sukibimas.

Kai pakaba vėl pradeda plėstis, anti-squat vertė padidėja, kad ratas toliau sektų vietovę, taip gerokai padidindamas sukibimą.

Srautas nuo kalno:

APS išlaiko pakabą aktyvią, kai važiuoti darosi sunku, mažindama pedalų atatranką važiuojant gilyn ir užkirsdama kelią neigiamam poveikiui stabdant.

Geresnis pakabos progresyvumas:

Atnaujinta "Fourstroke" kinematika ir visiškai nauja amortizatorių sąranka užtikrina progresyvią spyruoklių kreivę, todėl važiavimas bet kokioje situacijoje tampa itin komfortiškas.

- Jautrumas mažiems nelygumams

- Palaikymas nelygiomis sąlygomis

- Be dugno pojūtis

- Labiau nuspėjamas oro laikymasis

Pergalingas pranašumas

Atlikus išsamius bandymus paaiškėjo, kad "Fourstroke" ir APS pakaba yra greitesni už lengvesnius dviračius, kuriuose įdiegtos svorį taupančios pakabos sistemos, o tai įrodo, kad geresnė trauka ir pedalų mynimo efektyvumas yra svarbiau už svorį.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Fourstroke 01 Premium Carbon with Autodrop Technology • APS Suspension System, 100mm Travel • Fully Guided Internal Cable Routing • PF92 Bottom Bracket • Post Mount Disc • 12x148mm Boost Thru-Axle
Šakė Rock Shox SID SL Select+ - TwistLoc Lockout
Galinis amortizatorius Rock Shox SIDLUXE Select+ - TwistLoc Lockout
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM AXS Controller
Galinis pavarų perjungėjas SRAM Gx AXS Eagle
Pavarų sistema 1x12
Kasetė SRAM Gx XG-1275 Eagle 10-52T
Grandinė SRAM GX Eagle
Švaistikliai SRAM Gx Eagle Carbon 34T
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Level TLM / SRAM Centerline Rotors (160/160 S-M, 180/160 L-XL)
RATAI / PADANGOS
Ratlankis DT Swiss XR 1700 Wheelset, 25mm Inner Width
Stebulė DT Swiss 350 Straightpull, Ratchet 36 SL
Padangos Vittoria Mezcal 2.35"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BMC MFB01 Carbon 760mm
Vairo iškyša BMC MSM01
Balnelis Fizik Antares R7
Balnelio iškyša BMC Autodrop Integrated Dropper Seatpost • 80mm Drop
PAPILDOMI DUOMENYS
Svorio limitas 110 kg


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės