Meniu
0
Norai

Bioracer Icon Classic vyriški marškinėliai | Dark Green

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Turime
Bioracer
Kaina:
67,15€ 79,00€ -15% Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Icon Classic vyriški marškinėliai | Dark Green

Ieškote dviračio marškinėlių, kuriuos galėtumėte dėvėti šiltu oru? Icon Classic modelis yra puikus pasirinkimas. Puikiai tinka ant kūno, o klasikinė apykaklė suteikia elegancijos.

Marškinėlių apatinė juosmens dalis turi elastingą juostelę su silikoniniu paviršiumi, todėl marškinėliai nejudės per visą važiavimą. Elastinga medžiaga ir lygūs rankovių kraštai suteikia daug judėjimo laisvės. Perforuotos šoninės dalys puikiai vėsina.

Nugara turi tris atviros formos kišenes, kuriose patogiai laikyti vertingus daiktus.
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės