Meniu
0
Norai

Assos Equipe RS Summer Prof Edition vyriški marškinėliai | Hydro Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
126,00€ 180,00€ -30% Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Equipe RS Summer Prof Edition vyriški marškinėliai | Hydro Blue

Geriausi ASSOS lenktyniniai marškinėliai, kuriais kasdien pasitiki "WorldTour" dviratininkai, ir kurie pasižymi pamėgta aerodinamika. Šių marškinėlių priekinė dalis pagaminta iš ASSOS "miniCheck Tex" medžiagos su žiediniu trikotažu - ypač elastingos 3D trikotažo medžiagos, pasižyminčios dvigubu elastingumu. Kuriant šią medžiagą buvo integruotos kvėpuojančios ir drėgmę praleidžiančios savybės.

Ypatybės:

 • MiniCheck Tex: Atviras 3D trikotažo audinys, pasižymintis išskirtiniu pralaidumu orui. Greitai džiūsta ir yra itin lengvas. OdorControl užtikrina ilgaamžiškumą ir higieną.
 • "Push Pull": kišenės ir rankovės pagamintos iš ASSOS sukurtos "Push Pull" megztos tekstilės, turinčios aukštą apsaugą nuo UV spindulių (UPF 50+). Šis labai pralaidus orui, plonas dvipusio tempimo trikotažas greitai džiūsta ir yra labai patogus.

 • Plonytė, bet tvirta medžiaga, puikiai tinkanti sukurti vėsinimo skydelį nugaroje. Išlaiko stabilumą ir turi UPF30 - nepaisant mažo svorio ir tūrio.
 • Trijų rampų kišenės: konstrukcija su trimis medžiaginėmis kišenėmis, optimaliai išdėstytomis taip, kad jas būtų lengva pasiekti, užtikrinamas saugumas ir stabilumas. Ausinių skylė dešinėje kišenėje. Mikroperforuotas klijuotas atšvaitas matomumui užtikrinti.

 • Klijuotos siūlės: ASSOS aerodinaminės siūlės yra klijuotos, o ne susiūtos, todėl sumažėja apimtis, pasipriešinimas ir dirginimo tikimybė. Švari apdaila, liudijanti inžinerinę patirtį ir kruopštų dizainą.
 • ASSOS aeroFit: ploniausias ASSOS aeroFit karkasas, specialiai sukurtas greičiui ir griežtesnis nei racingFit, pasižymintis didesniu suspaudimo lygiu. Už važiavimo pozicijos ji gali būti varžanti, tačiau važiuojant dviračiu ji priglunda kaip antra oda.

 • AEPD: (angl. AEPD - Advanced Ergonomic Pattern Design): tai reiškia įmonės žinias, patirtį ir filosofiją apie tai, kaip drabužis turėtų būti pritaikytas, kad veiktų dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS Layering System): Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.

Medžiaga: 66% poliesteris, 22% poliamidas, 12% elastanas.

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės