Meniu
0
Norai

Bioracer Epic vyriški marškinėliai | Slice Pacific Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Turime
Bioracer
Kaina:
84,00€ 105,00€ -20% Paskutinė prekė!
Bioracer Epic vyriški marškinėliai | Slice Pacific Blue Bioracer Epic vyriški marškinėliai | Slice Cucumber
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Epic vyriški marškinėliai | Slice Pacific Blue

Ieškote aukštos kokybės marškinėlių, tinkančių važiavimui šiltuoju oru? Epic marškinėliai yra puikus pasirinkimas. Jie derina stilių ir našumą. Į komplektą įeina ir rankovės.

Jų dizainas įkvėptas vasaros. Būkite švieži ir energingi!

Jų rankovės yra paprastai sukirptos su integruotais sukibimo elementais, suteikiančiais palaipsninę kompresiją. Tinklelinė juosmens juosta užtikrina, kad marškinėliai išliks ant vietos visą važiavimo laiką, net jei pasirinksite aerodinaminę poziciją. Dėl perforuotų šoninių dalių jums bus gaivu ir patogu. Dėl 4-jų krypčių medžiagos suteikiamas papildomas judėjimo laisvumas.

Turėsite pakankamai vietos saugoti savo daiktus trijose patogiai pasiekiamose 3D kišenėse ir vienoje kišenėje su užtrauktu.

Pastaba: Jei norite, kad marškinėliai būtų šiek tiek laisvesni, siūlome rinktis vienu dydžiu didesnę.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės