Meniu
0
Norai

3T Ultra Sram Rival XPLR AXS 1x12 Gravel dviratis | Coffee

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: 3T
Likutis: Turime
3T
Kaina:
4469,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

3T Ultra Sram Rival XPLR AXS 1x12 Gravel dviratis | CoffeeExploro Ultra – tai dviratis, sukurtas tiek miesto gatvėms, tiek nuotykiams sunkiuose žvyrkeliuose. Jis išsiskiria savo universalia konstrukcija, leidžiančia pasiekti puikų greitį ir stabilumą įvairiausiose kelio sąlygose.

Pagrindinės Savybės:

  • Aerodinamika: Ultra modelis yra specialiai sukonstruotas mažinti oro pasipriešinimą, suteikiant dviračiui papildomo greičio ir efektyvumo tiek plente, tiek mieste.
  • Didelės padangos: nepaisant jų ne tokios aerodinamiškos formos, stebina savo sukibimu ir galimybe išlaikyti aukštą greitį net ir sudėtingiausiose vietovėse.
  • Pasiruošęs ilgiems nuotykiams: Pridėjus kelius krepšius, Ultra tampa puikiu pasirinkimu ilgoms kelionėms arba netgi ilgiems nuotykiams.
  • Miestas ir sunkios vietovės: Ultra idealiai tinka tiems, kurių kelionės prasideda miesto gatvėse, bet vėliau veda į grubius, nepravažiuojamus kelius.
  • Aerodinamika ir WAM: Dviratis sukurtas atsižvelgiant į didelės apimties, 55-61mm pločio padangas, optimizuojant aerodinaminę savybę maksimaliam greičiui tiek kelyje, tiek užmiestyje. Mažiau ekstremalioms vietovėms tinka 700c padangos iki 45mm WAM.
  • RealFast aerodinamika: Svarbu ne tik padangų dydis, bet ir jų tikrasis matmuo, kuris nulemia aerodinaminį efektyvumą ir komfortą važiuojant.

Greitis, komfortas ir universalumas

Exploro Ultra – tai daugiau nei paprastas dviratis. Tai kelionių partneris, kuris prisitaiko prie bet kokių sąlygų, suteikdamas nepakartojamą važiavimo patirtį, neatsižvelgiant į aplinką. Puikus pasirinkimas tiek miesto šurmulio, tiek gamtos tylos ieškotojams.
 

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Exploro ULTRA - Unidirectional pre-preg carbon, High-modulus/high-strength performance blend layup
Šakė Fango Ultra w/ compact crown
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Sram Rival AXS
Priekinis pavarų perjungėjas -
Galinis pavarų perjungėjas Sram Rival AXS XPLR Max 44T
Kasetė 12-speed Sram Rival AXS XPLR 10-44T
Švaistikliai Sram Rival AXS Wide, 40T chainring ( XXS: 165mm - 51: 170mm - 54&56: 172,5mm - 58&61: 175mm)
STABDŽIAI
Stabdžiai Sram Rival AXS Hydraulic Disc w/ Sram 160mm rotor
RATAI / PADANGOS
Ratai Fulcrum Rapid Red 900, 700c
Padangos Pirelli Cinturato Gravel M 700x40
VAIRAS / BALNELIS
Vairas 3T Superghiaia LTD
Vairo iškyša 3T Apto Stealth (XXS:70mm - 51:80mm - 54: 90mm - 56:100mm - 58:110mm - 61:120mm)
Vairo kolonėlė Integrated headset, sealed cartridge 1-1/8"+1.5", 36°
Balnelio iškyša 3T Carbon 27.2 round seatpost - Zero offset

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės