Meniu
0
Norai

USWE telefono kišenė-dėklas | NDM 2

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 101232
Gamintojas: USWE
USWE
Kaina:
24,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

USWE telefono kišenė-dėklas | NDM 2

Kuprinės petnešų kišenė NDM 2 suteikia galimybę bet kada greitai pasiekti telefoną, raktus ar užkandžius net neatsegant kuprinės. Kišenėje yra du skyriai. Užtrauktuku užsegamame skyriuje telefonas judant išlieka vietoje, o tinklinėje kišenėje galima lengvai ir akimirksniu pasiekti tokius daiktus kaip gelis ar kiti smulkūs daiktai. Priedą galima naudoti ant "No Dancing Monkey™ 2.0" ir "No Dancing Monkey™ 2.1" diržų, jis tiesiog pritvirtinamas 4 plastikiniais spaustukais (žr. vaizdo įrašą). Kišenė yra maždaug 17,5 cm aukščio ir 9,5 cm pločio. Negalima naudoti kartu su veiksmo kameros diržais / NDM 2.

Tinka šiems modeliams:

  • Hajker
  • Shred
  • Flow
  • Core

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės