Meniu
0
Norai

Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Grey

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 01604891
Gamintojas: Elite
Elite
Kaina:
6,00€
Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | White Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Black Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Red Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Blue Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Clear Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Yellow Fluo Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Grey Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Beige Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Amaranth Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Orange Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Opal
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elite FLY Tex gertuvė 550 ml | Grey

Elite Fly Tex yra dažniausiai naudojama WorldTour vandens gertuvė, nes yra neįtikėtinai lengva. Tai lengviausia gertuvė pasaulyje.

Jos rekordinis svoris (tik 54g - 550ml versijos) leidžia mums naudoti mažiau plastiko medžiagos jį gaminant ir garantuoja Elite klasikinę ergonominę struktūrą, kad ją būtų lengva suspausti, todėl skysčio srautas gausiai tekėtų esant lengviausiam spaudimui.

Fly Tex Elite galima įsigyti įvairių spalvų, kad puikiai derėtų prie jūsų dviračio ir gertuvės dėklo. Gertuvė pasižymi iš karto atpažįstamu sportiniu dizainu su nauja tekstūra, sukurta siekiant pagerinti sukibimą, o tai malonu važiuojant dviračiu.

Itin didelis skysčio srautas

Ergonomiškas dangtelis su platesniu plokščiu stumdomu antgaliu ir platesne burna užtikrina didelį skysčio srautą, kurį taip pat garantuoja minkštas gertuvės korpusas: jums tereikės švelniai paspausti Fly Tex, kad gautumėte energingą skysčio srautą.

Lengvai burna atidaromas ir uždaromas Fly Tex vožtuvas idealiai tinka, kai naudojate važiuodami dviračiu. Dėl didesnės angos gertuvę lengva pripildyti ir tinkamai išplauti.

Kompaktiškas dizainas

Naujo lenktyninio dizaino Elite Fly Tex gertuvės veikia nepaprastai gerai ir stabiliai visuose laikikliuose, todėl kiekvieną kartą važiuojant gertuvės įdėjimas ir išėmimas bus sklandus ir lengvas. Kompaktiškas dizainas reiškia, kad Fly puikiai tinka plento, žvyro ir kalnų dviračiams su mažesniais rėmais.

Praktiška ir tvari gertuvės struktūra sukurta taip, kad gamybos metu būtų pašalintas medžiagos perteklius ir taip būtų gautas lengviausias rinkoje gaminys be atliekų.


Mažiau plastiko, tik našumas


Elite tvirtai tiki, kad kiekvienas sportininkas yra atsakingas už rūpinimąsi pasauliu ir aplinka, kurioje visi važinėja. Kurdami savo gaminius ir diegdami naujus tvarius gamybos procesus, atsižvelgia ir į medžiagas, ir į technologijas. Štai kodėl Elite didžiuojasi, kad vienai Fly serijos gertuvei pagaminti sunaudoja apie 30 % mažiau plastiko nei vidutiniškai. 

Kadangi Fly Tex gertuvė dėl savo konstrukcijos yra tokia lengva, Elite kompanija gali gerokai sumažinti anglies pėdsaką ir padėti sumažinti aplinkai daromą spaudimą, užtikrindami mažiausią CO2 emisiją.

Higieniškos, naujoviškos medžiagos

Ši gertuvė gaminama naudojant naujoviškas, bekvapes, minkštas ir atsparias plastikines medžiagas, kurios yra 3 metus trukusio tyrimo, atlikto kartu su keliais universitetų tyrimų centrais, rezultatas. 

Be to, Fly Tex yra higieniškai ir lengvai plaunama. Palyginti su standartinėmis gertuvėmis, ji turi 20 % platesnę burną, kad galėtų pasiekti geresnį drėkinimą ir tinkamai higienizuoti gertuves. Lengva išardyti, todėl galite išdžiovinti ir gertuvės korpusą, ir dangtelį su antgaliu ir išvengti pelėsio augimo viduje ar vėliau atsirandančio blogo kvapo. 

Kita informacija

Kūrimas

Inovatyvios, bekvapės, minkštos ir atsparios plastikinės medžiagos.

Lengvumas

30 % lengvesnės už bet kurią kitą standartinę gertuvę

Ergonomiška rankena

Gertuvės paviršius turi naują paviršių, todėl ją saugiau ir lengviau naudoti.

Techninės savybės
Talpa 550 ml
Medžiaga Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės