Meniu
0
Norai

USWE Outlander 3 JR kuprinė | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 2034601
Gamintojas: USWE
USWE
Kaina:
129,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

USWE Outlander 3 JR kuprinė | Black


OUTLANDER 3 JR sukurta lenktynių entuziastams, kuriems reikia lengvo efektyvumo ir universalumo. Šioje 3 l talpos hidravimo kuprinėje yra išmani išorinė įjungimo ir išjungimo organizatoriaus kišenė įrankiams ir įrangai, todėl galite greitai prisitaikyti prie savo lenktynių poreikių. Tomis dienomis, kai svarbus kiekvienas gramas, nuimamą kišenę galima išimti ir sumažinti apkrovą iki itin lengvos 2 l talpos kuprinės.

Pagrindinės savybės:

  • Prisitaikanti saugykla: Tai leidžia pasirinkti lengvą arba itin lengvą komplektaciją, priklausomai nuo dienos poreikių.
  • Saugus tvirtinimas: Įrengtas apdovanojimus pelnęs "No Dancing Monkey™" 4 taškų diržas, sukurtas taip, kad kuprinė 100 % nešokinėtų intensyviai dirbant.
  • Kompaktiškas dizainas: Dėl itin mažo dydžio diržai idealiai tinka naudotojams, kurių krūtinės apimtis yra 76-102 cm (29-40 colių).
  • Lengva konstrukcija: Dėmesys sutelkiamas į lenktynes su supaprastinta 3 l hidravimo talpa, dėl kurios išliksite judrūs ir mobilūs.
  • Nulinis šokinėjimas: NDM 1.0 saugos diržų sistema, kurioje yra 4 taškų efektyvumo amortizacija, panaikinanti šokinėjimą, užtikrina stabilumą.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės