Meniu
0
Norai

USWE pakaitinis sukandimo vožtuvas 45°

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 101202
Gamintojas: USWE
USWE
Kaina:
9,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 2 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

USWE pakaitinis sukandimo vožtuvas 45°

Patikrintas ir pasižymi 45 laipsnių kampu, kad jo ergonomika būtų natūrali. Ventilis turi sukimo uždarymo funkciją, kuri leidžia įjungti / išjungti vožtuvą paprastu pasukimu. Vožtuvas iš dalies pagamintas iš silikono, kad būtų užtikrintas saugus automatinis sandarumas po kiekvieno vandens gurkšnio. Švelniai jį užkimškite, kad išleistumėte srovę. 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės