Meniu
0
Norai

USWE Elite hidracijos pūslė

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: USWE
Likutis: Turime
USWE
Kaina:
36,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

USWE Elite hidracijos pūslė

"Elite" yra revoliucinė apverčiamoji pūslė. Hidratacijos pūslė pagaminta iš TPU (termoplastinio poliuretano) ir komplektuojama su 45 laipsnių "Blaster" įkandimo vožtuvu, paprasta greita jungtimi su "Plug-n-Play" funkcija ir lanksčiu nesilankstančiu "Hydraflex" gertuvės vamzdeliu. Hidratacijos sistema yra dvipusė, kad būtų lengva valyti ir džiovinti. Hiracijos pūslė turi patentuotą plačią slankiklio angą greitam pripildymui ir sandarumui užtikrinti, taip pat turi radijo dažniu suvirintas siūles, kad būtų sukurti geriausi ryšiai molekuliniu lygmeniu. Hidravimo pūslėje nėra BPA ir PVC, ji pagaminta iš FDA ir ES patvirtintų medžiagų. Hidravimo pūslę taip pat galima plauti indaplovėje ir ji natūraliai apsaugota nuo grybelio. Šį gaminį "Hydrapak LLC" pagamino "USWE Sports AB".

PRIEŽIŪRA

Geriausias būdas išlaikyti pūslę puikios būklės - valyti ją vandeniu su muilu ir po kiekvieno naudojimo leisti jai visiškai išdžiūti. Pūsles ypač lengva valyti, nes jos yra dvipusės! Jas taip pat galima plauti indaplovėje. 

HIDRACIJOS PŪSLĖS VALYMAS

Apverskite įkišdami ranką į pūslę, paimkite už dugno ir ištraukite ją atgal per viršutinę angą, panašiai kaip apverčiant kojinę į kitą pusę. Formuojamą angą taip pat galima apversti. Tada įdėkite ją į indaplovę arba nuplaukite švelniu vandeniu su muilu. Įsitikinkite, kad apversta pūslė visiškai išdžiūvo.

ŽARNOS IR KANDIKLIO VALYMAS

Visi mūsų komponentai yra nuimami, kad būtų lengva valyti. Atjunkite gėrimo žarnelę nuo pūslės. Viena ranka suimkite gertuvės vožtuvą, o kita - vamzdelį, tada stipriai patraukite vožtuvą, kad nuimtumėte gertuvę nuo vamzdelio. Švelniai nuimkite silikoninį apvalkalą nuo vožtuvo ir valykite su švelniu muilu ir vandeniu. Išvalykite vamzdelio vidų įkišdami šepetėlį į atvirą vamzdelio galą ir šveiskite. Išdžiovinę komponentus, atsargiai vėl pritvirtinkite apvalkalą prie vožtuvo ir vėl sumontuokite.

PŪSLĖ TURI KEISTĄ SKONĮ

Kai kurie naudotojai, naudodami bet kurį mūsų gaminį, pagamintą iš TPU, iš pradžių gali pastebėti į plastiką panašų skonį. Šis skonis paprastai laikui bėgant išnyksta ir jį galima pašalinti tiesiog išspaudus į gaminį citrinos sultis, pripildžius jį vandeniu ir užšaldžius. Užšaldę išimkite, atšildykite ir nuplaukite.

Techninės savybės
Produkto tipas Daugkartinio naudojimo
Medžiaga TPU (termoplastinis poliuretanas)
Jungties tipas Plug-n-Play
Gėrimo vamzdelis Hydraflex
Galima plauti indaplovėje Taip (maksimali temperatūra 60° C / 140° F)
Išmatavimai 25cm Length / 16cm Width (1L) 31cm Length / 16cm Width (1.5L) 33.5cm Length / 17cm Width (2L) 44cm Length / 17cm Width (3L)
Vandens talpa 1L, 1,5L, 2L, 3L

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės