Meniu
0
Norai

Specialized Roller 12" padanga / Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
25,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Roller 12" padanga / Black


Pristatome "Roller" padangą - puikų pasirinkimą jauniems dviratininkams, kurie tyrinėja dviračių pasaulį. Ši padanga skirta važiuoti bet kokiomis sąlygomis, todėl jūsų vaikai galės mėgautis dviračių nuotykiais, kad ir koks būtų oras ar reljefas. Roller padanga yra įvairių dydžių - nuo 12 iki 24 colių - todėl ji yra pakankamai universali, kad tiktų įvairių dydžių dviračiams, todėl tai ideali padanga vaikams, kurie mokosi važiuoti. Nesvarbu, ar jie dar tik pradeda važinėti, ar jau įvaldę trasas, ši padanga užtikrina patikimumą ir našumą, reikalingą jauniesiems dviratininkams, kad jie galėtų drąsiai leistis į keliones dviračiais ir smagiai leisti laiką.


Techninės savybės
TPI 22 TPI
Tipas Bead: Wire
Svoris (g) ~ 280 g
Mišinys 70a
Max PSI 40 psi
Technologijos Flak Jacket

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės