Meniu
0
Norai

SKS Bluemels Style 46mm purvasaugio prailginimas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 11777
Gamintojas: SKS
SKS
Kaina:
9,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SKS Bluemels Style 46mm purvasaugio prailginimas

Dar didesnė apsauga nuo purvo

Lankstų plastikinį sparną galima naudoti SKS BLUEMELS ir EDGE AL purvasargiams prailginti. Pratęsimas tinka visiems 46, 56, 65, 69 ir 75 mm pločio kampiniams purvasaugių profiliams ir užtikrina dar geresnę apsaugą nuo purškiamo vandens.

Paprastas ir saugus montavimas

Jei purvasaugio gale jau sumontuota USC jungtis (apie 40 mm), ją galima naudoti sparnui tvirtinti. Kitu atveju jam pritvirtinti reikia tik dviejų skylių - dėl pridedamo gręžimo šablono tai nėra problema. Tada lankstus sparnas užmaunamas ant galinio ir priekinio purvasaugio galo ir pritvirtinamas naudojant spaustuką ir dvi fiksavimo poveržles.

  • SKS purvasargiams
  • Tinka visiems kampiniams purvasaugių profiliams
  • Pagamintas iš minkšto, lankstaus plastiko
  • Pagaminta Vokietijoje
  • Medžiaga: plastikas
  • Spalva: juoda
  • Plotis 46 mm
  • Ilgis 107 mm

Techninės savybės
Medžiaga Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės